Skip to content Skip to footer

Alfa Omega

ALFA OMEGA

Alfa ve Omega çakraları, fiziksel bedenimiz dışarısında, enerji bedenimiz içerisinde yer almaktadır. Alfa ve Omega çakraları 7 ana çakramızdan daha farklı bir işlev görmektedir.

Alfa çakrası, fiziksel bedenimizde başımızın yaklaşık 20 cm yukarısında, Omega çakrası da kuyruk sokumu bölgesinin yaklaşık 20 cm altında yer almaktadır.

Alfa çakrası bizim ruhsal varlığımızla olan temasımızı güçlendirir, Omega çakrası da varlığın geçmiş enkarnasyonlarının holografik bağlantısına olanak sağlar. Bu iki çakra arasında ki enerjilerin dengelenmesi, Metatron Işığının vasıtasıyla olur.

Alfa çakrasındaki dengesizlik, bireyde cinsel dürtülerinde veya yaratıcılık yönünde azalma, düşük yaşam enerjisi, ayak bölgelerinde soğukluk, yaşama sevincinde düşüklük yaratabilmektedir.

Omega çakrasındaki dengesizlik, bireyde kronik baş ağrıları, migren, depresif belirtiler yaratabilmektedir.

Alfa Omega Şifa Enerjisinin, fiziksel, astral ve mental bedenlerdeki blokaj, tıkanıklık gibi durumlarda hastalık olarak tezahür edebilecek durumların şifalanması ve iyileşme sürecindeki katkısı çok yüksektir.

Alfa ve Omega çakralarının düzenli ve aktif çalışması bireyde titreşimsel olarak güçlenme sağlayacaktır.

Alfa Omega Şifa Enerjisi güçlü bir enerjidir ve kaynağı Metatron’un Platinyum ışığıdır.

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.