Skip to content Skip to footer

Hakkımızda

Hikayemiz

Merhaba, ben Kumsal Buket Güner.
İstanbul’da doğup büyüdüm. Vefa Lisesi’ ni bitirdikten sonra Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümünde okudum. Fizik bölümünden mezun olduktan sonra bir süre fen ve teknoloji öğretmenliği yaptım. 2013 yılında iş güvenliği uzmanı oldum ve iş güvenliği uzmanı olarak çalıştım. Kendimi arama yolculuğum 2015 yılında önce yogayla başladı. Aynı yıl sevgili hocam Gülüm Omay’dan Usui Reiki eğitimi aldım. 2017 yılında Bahar Küçük’ten Kuantum Psikoloji ve NLP tekniklerinin sentezlendiği özgün ve yeni nesil bir teknik olan QANLP Eğitimi aldım. 2019 yılında İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi ve Dünya Değişim Akademisi tarafından Düzenlenen Değişim Uzmanlığı eğitimini tamamladım. Bir yandan reiki eğitimime Karuna Ki Reiki, Kundalini Reiki, İmara Reiki, Şamballa Çok Boyutlu Şifa Sistemi ve Lightarian Reiki ile devam ettim. Şu anda reiki ve çeşitli meditasyon teknikleri ile çalışmalarıma devam ediyorum.
Reiki enerjik olarak bizi güçlendiren, yolumuzu açan ve yükselişimize katkı sağlayan araçtır, yardımcıdır. Şu an uyumlu olduğum enerji sistemlerimi ışık ve sevgi olması niyeti ile isteyenlere sunmaya hazırım.
Sevgilerimle…

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.