Skip to content Skip to footer

27 D Ayna Kalkan Sistemi

27 D AYNA KALKAN SİSTEMİ

27D Ayna Kalkan Sistemi, yalnızca başkalarının size veya sahip olduğunuz herhangi bir mülk türüne gönderdiği tüm negatif enerjileri ve diğer olumsuz etkileri engellemekle kalmayıp aynı zamanda onları iten ve geri gönderen son derece güçlü, yüksek boyutlu bir kalkan sistemidir. Göndericilerin enerjileri, kişisel olarak gönderdikleri enerjinin gücünün 10 katına kadar bir güç düzeyine çıkarılarak gönderen kişiye geri yansıtılır.
Bu, size veya evinize, arazinize, aracınıza vb. herhangi bir şekilde negatif enerji gönderen birinin, size veya mülkünüze gönderdiklerini tam olarak, deneyimlemeyi seçtiğiniz bir güç seviyesinde hemen deneyimlemeye başlayacağı anlamına gelir.
Örneğin, arka bahçenizde bir şey inşa ettiğinizi ve birisinin işyerinize negatif enerjiler yolladığını veya büyüler koymaya çalıştığını varsayalım…
27D Ayna Kalkanı işyerinizde olsaydı, tüm işyerinizi koruyacak ve gönderenin işyerinize gönderdiği bu negatif enerjiler, anında onlara geri püskürtülecek ve onlara, sizin belirlediğiniz güç seviyesinde vurmaya başlayacaktı.
Bu, kalkanı üzerinizde, evinizde, mülklerinizde, araçlarınızda ve istediğiniz her şeyde bulundurabilirsiniz.
Bu kalkan, bu gezegendeki en güçlü yansıtıcı kalkanlardan biridir.
Şu an itibariyle kendi evime, arazime, araçlara ve diğer mülk biçimlerime aşırı miktarda psişik saldırılar oldu ve birçok karanlık varlık kalkanı yok etmeye çalıştı ama her türlü girişim başarısız oldu. Kalkan her zamanki gibi güçlü kalır ve enerjileri göndericilerin yansıttığı miktarın 10 katı kadar geri göndermeye devam eder.
27D Ayna Kalkan Sistemi, çevrenizde yalnızca aşılmaz bir güç alanı oluşturmaz, aynı zamanda alanlarınızdaki aşağıdaki gibi şeyleri de temizler:
Tüm formlar:
* Negatif enerjiler
* Eterik İmplantlar
* Eklentiler
* Kötü niyetler
* Nazarlar
* Tüm kara büyü/vudu enerjileri
* Geçmiş yaşam lanetleri
* Enkarne küfürler
* Yeminler
* Karmalar
* Büyüler
* Altıgenler
* Lanetler
* Ruh bağları
* Şeytani sözleşmeler
* Bağlar (Kordonlar)
* Manipülasyonlar
* Duygusal ve zihinsel istismarlar
* Kara büyü ızgaraları
* Negatif formlar/vudu bebekleri
* Kara büyü güç alanları
* NET statik alanlar.

27 D Ayna Kalkan Sistemi
Fiyat: 500TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.