Skip to content Skip to footer

Tutkulu Evlilik Enerjisi

TUTKULU EVLİLİK ENERJİSİ

TUTKULU EVLİLİK ENERJİSİ 3 aşamalıdır ve 2. Aşamada başkasına evlilikleri konusunda şifa yapabilirsiniz. 3. Aşamada ise TUTKULU EVLİLİK ENERJİSİ ni başkasına uyumlama yapmaya yetki kazanırsınız.

İster evli olun ister bekâr olun TUTKULU EVLİLİK ENERJİSİ ni çok seveceksiniz.

Evli iseniz ve evliliğinizde tutku bittiyse şayet o zaman TUTKULU EVLİLİK ENERJİSİ sizin evliliğinizi canlandıracak ve evliliğinize ilk başlardakinden daha kuvvetli bir tutku gelecektir.

Bekârsanız ve evlenmeyi istiyorsanız bu uyumlama hem evlenmenizi sağlayacak hem de içinde aşk, sevgi, tutku vb. duygular da olan bir evliliği kendinize çekeceksiniz.

Çekim yasası gereği hangi enerjiye kanal iseniz o enerjiden kendinize her aktif ve pasif çalıştığınızda enerji çekersiniz.

TUTKULU EVLİLİK ENERJİSİ de aynı bu enerji türleri içinde evliliğin tutkulu olanını kendinize çekmeniz için harika bir enerji sistemidir.

Size notlar arasında nasıl çalışmanız gerektiği anlatılacaktır.

Bununla beraber diyelim ki bekârsınız ve bu enerjiye kanal olduktan sonra evlendiniz ve eşinize kullanacağınız bazı aktif etme tüyoları da size verilecektir.

Tüm bunların hepsi sizin çok işinize yarayacaktır.

Her seviyede enerjinin frekansı yükselmektedir.

Tutkulu Evlilik Enerjisi 1. Seviye
Fiyat: 500TL

Tutkulu Evlilik Enerjisi 2. Seviye
Fiyat: 500TL

Tutkulu Evlilik Enerjisi 3. Seviye
Fiyat: 500TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.