Skip to content Skip to footer

Kök Çakra Yeniden Hizalama

KÖK ÇAKRA YENİDEN HİZALAMA

Kök çakrayı yeniden hizalama uyumlamasının amacı, kök çakranızın, insanlarla olan sağlıksız ilişkilerinizde kilidini açmaktır.
Bir insandan tamamen ayrılmak için oldukça etkilidir ve bir kişi ile sağlıksız bir bağlantıyı ortadan kaldırıp, yine aynı kişi ile daha sağlıklı ilişki oluşturmakta faydalıdır.
Evrene “acaba bu kişi niye bana göre değil” diye sormuşsunuzdur, artık herşey için çok geç olsa da onu istemeye hala devam edersiniz.
Bir kişiye sevgi ve arzu duyduğumuzda, özellikle de ondan pozitif bir cevap alamadığınızda, hatta cinsel yönden aktifsek, bu kişi ile enerjitik olarak ilişkiniz kilitlenmiştir.
Kök çakra yeniden hizalaması, kök çakranızı kilitlemiş olan kişiden sizi kurtaracaktır ve yeni bir başlangıç yaptıracaktır. Artık başkaları tarafından duyguları savrulan bir oyuncak olma hissini yaşamazsınız.
Kök çakra yeniden hizalama sadece duygusal olarak sağlıksız ilişkilerinizde etkili değildir, aynı zamanda, ailedeki veya çevrenizdeki diğer sağlıksız olan ilişkilerinizde, sizi rahatsız eden, enerjinizi sömüren kişilerle olan bağlantılarınızı düzenlemede veya ortadan kaldırmada da etkilidir.

Kök Çakra Yeniden Hizalama
Fiyat: 450TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.