Skip to content Skip to footer

Derin Şifa Reikisi

DERİN ŞİFA REİKİSİ

Derin şifa reikisi, insan ruhuna geçmişten yerleşmiş olan ruhsal yaralar üzerinde derinlemesine çalışan, özel bir sistemdir.

Ruhunuzun derin tabakalarında çalışan bir enerjidir. Şifalandırmayı mümkün olduğunca az stres ve travma ile yapan, güçlü ama yumuşak ve nazik bir sistemdir.

Birçok insan, hayatları süresince “yürüyen yaralı” gibidir. Ruhun gizli derinlikleri, geçmişin hayal kırıklıklarının ve travmalarının tortusudur. Hatta, bu derin psişik yaralar, o kadar derinlerde kalmıştır ki, orda olduklarının farkında bile değilizdir.

Ruhsal yaraların, birçok kaynakları vardır. Bunlar çocukluktan veya geçmiş hayatlardan gelebilir. Atalardan gelerek DNA da kodlanmış da olabilir.
Bu derin ruhsal yaraların nereden geldiği fark etmez. Tek mesele; enerjinin temizlenmesi ve zihin ve bedenden negatif yüklerin serbest bırakılmasıdır.

Geçmişteki ruhsal yaraların neler olduğunu bilmenize gerek yoktur.
Birçok derin yara bedende tutunmuş olabilir. Derin şifa reikisi, chi enerji blokajlarını hatta belki de fiziksel problemlere sebep olan hücresel hafızaları temizlemeye çalışır.

Bedensel çalışmalarla, katıklaşmış, derin enerjiler serbest kalır ve yeni şifalandırma oluşur.
Derin şifa reikisinin kullanımı oldukça kolaydır. Niyetle enerjiyi aktif edebilirsiniz.

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.