Skip to content Skip to footer

Tutkulu Aşk Güçlendirmesi

TUTKULU AŞK GÜÇLENDİRMESİ

İlişkisinde tutku eksik olanlar için çok ideal bir uyumlamadır. TUTKULU AŞK GÜÇLENDİRMESİ nin özelliğini şöyle açıklayayım:

Diyelim evlilik ya da ilişkiniz rutine bağladı. Artık size tat vermiyor. Ama bir yandan da ayrılmak istemiyorsunuz sadece aranızdaki alevi canlandırmak istiyorsunuz. İşte bu noktada hayal ötesi bir uyumlama size TUTKULU AŞK GÜÇLENDİRMESİ.

Dizlerinizin bağı çözülecek ve tutku ve aşk hissedeceksiniz.

Size bayılacağınız bir şey söyleyeceğim.

Bu uyumlamaya inisiye olduğunuzda aktif ettiğinizde partnerinizin/ size aşık olmasını istediğiniz kişinin ya da kocanızın adını söylediğinizde tutkuyla peşinizden koşacak.

Bu evreden sonra ister bırakın koşsun ya da bırakın yakalasın.

Tutkusuz yapamam diyenler için ama hayatında tutkuyu bulamayanlar için etkilidir.

TUTKULU AŞK GÜÇLENDİRMESİ ile hem kendinize hem de başkalarına şifa yapabilirsiniz ve uyumlama yapmanız da mümkün olacaktır.

Tutkulu aşk güçlendirmesi aşk kapılarını açar.

Tutkulu Aşk Güçlendirmesi
Fiyat: 800TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.