Skip to content Skip to footer

Endorfin Flush Uyumlaması

Endorfin Flush Uyumlaması

Endorfin kelimesi endojen ve morfin kelimelerinin birleşiminden oluşur. Endojen içinden gelen anlamındadır. Yani kelime olarak Endorfin içinden gelen ağrı kesici olarak tanımlanabilir. Endorfin Hormonu insan vücudundaki ağrıların iyileşmesini sağlar. Endorfin bir bakıma doğal ağrı kesicidir. Aynı zamanda vücuttaki yaraların da iyileşmesini sağlar.
Endorfin, Mutluluk Hormonu olarak ta bilinmektedir. Endorfin hormonu salgılandığında mutlu, neşeli, keyifli, rahat ve pozitif hissedilir ve kişilerin hayattan aldığı zevk artar. Endorfin hormonunun eksikliğinde ise stresli, gergin ve isteksiz hissedilir.
Endorfin Hormonu aktif hale geldiğinde, kişiler daha mutlu ve enerjik hissetmeye başlar.
Endorfin Flush Uyumlaması ile Endorfin Hormonu vücutta aktif hale gelmeye başlar ve vücutta Endorfin Hormonu üretilmeye başlar. Bu harika uyumlama ile Endorfin Hormonu vücutta doğal bir şekilde artmaya başlar.

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.