Skip to content Skip to footer

27 D Metatronik İmplantları Temizleme

27 D METATRONİK İMPLANTLARI TEMİZLEME

27 D J Mühürleri Temizleme Metatronik implantlar temizlendikten sonra, enerjik dolaşım sisteminizin ilk kez doğru bir şekilde çalıştığını hissetmeye başlayacaksınız! Hatta güzel bir enerji vızıltısı bile hissedebilirsiniz.
Metatronik İmplantlar aurik alanın tamamında bulunurlar. Çoğunlukla enerji bedenleri içindedir ve uzun süredir dünyanın çevresinde bulunan daha büyük bir implant ızgarasına bağlıdırlar, J-Mühürlerinden bile önce yerleştirildiler.
Metatronik implantlar bir kristal frekansındadır ve birçok enerji bedeninin tamamen yeniden bağlanmasını ve aynı zamanda insan fiziksel bedeniyle tam olarak bütünleşmesini ve birleşmesini engeller. Bu Metatronik adı baş melek Metatron ile karıştırılmamalıdır.
İnsanların içinde metatronik implantlar tarafından oluşturulan, onları gerçek ruhsal gerçeklik yerine holografik gerçekliklere bağlayan perde diyeceğim pek çok şey vardır ve bunlar birçok kişinin matris dediği daha büyük bir ızgaraya bağlanırlar.
Metatronik İmplantlar, yaşam gücünü insan bedeninden geri çekmek ve boşaltmak için tasarlanmış, gölge bedendeki veya Negatif Formdaki Metatronik İmplantlara bağlanan Metatronik Ters Dönmelerdir.
İnsan bedeninin on ikinci boyut şablonunun yükselen potansiyelini yeniden bağlamak için gölge beden veya Negatif Form insan Işık Bedeninden temizlenmelidir. Bu doğal olmayan konfigürasyon, ölümsüzlüğü elde etmek amacıyla dünyanın yaşam gücünü parazitleştirmek için inşa edildi ve bu organize yapıya Yapay Hayat Ağacı veya Kara Hayat Ağacı denir.

27 D Metatronik İmplantları Temizleme
Fiyat:500TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.