Skip to content Skip to footer

Dişil Enerji Misyonu

DİŞİL ENERJİ MİSYONU

Bazı kadınların dişiliği daha azdır. Çevreleri de sanki bunu fark eder gibi onlarla daha az ilgilenir. Dişiliği az olan kadınlar için; ortamlardaki gözde ve alımlı kadınlar hep başkaları olmuştur.

Daha fazla beğenilmek, insanların size daha fazla iltifat etmesini istiyor musunuz? Nereye giderse gitsin gözlerin size çevrilmesine hasret misiniz?

Kendinizi daha fazla kadın hissetmek isteyenlerden misiniz? Dişilik de diğer enerjiler gibi bir enerjidir. Dişiliğin çok olduğu ya da az olduğu kadınlar mevcuttur. Dişilik özelliği ağır basan kadınlar ne giyerlerse giysinler üzerindeki cazibe sayesinde çevrelerinden daha fazla beğeni alır. Dişilik özelliği daha çok olan kadınların çevresinde her zaman onu beğenen erkekler olur ve bu normaldir.

Siz de daha çok beğenilmek, iltifatlar almak, her yerde her zaman güzelliğinizle övülmek istiyorsanız ve hatta sevgilinize daha alımlı ve daha dişi görünmek istiyorsanız o zaman DİŞİL ENERJİ MİSYONU tam size göre. Tek seviye olan DİŞİL ENERJİ MİSYONU ile sevgilinize ve çevrenize günden güne daha hoş ve alımlı bir kadın olarak görüneceksiniz.

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.