Skip to content Skip to footer

Para Reikisi

PARA REİKİSİ

Para Reikisi paranın ruhsal enerjisi ile ilgilidir.
Paranın ruhsal enerjisine uyumlandığınız zaman daha cömert, işbirlikçi ve eşitlikçi olan tüm dünyadaki paranın titreşimini artırma hareketinin bir parçası oluyorsunuz.
Para ile ilgili kendinizi engellemeye sebep olan blokajları temizlersiniz.
Para Reikisi, bolluk çalışmalarında genellikle öğretilenden farklı bir yaklaşım benimser. Para Reikisi, bolluğun tezahür etmesi ve parayla ilgili negatif enerjinin temizlenmesi ile ilgilidir.

Para Reikisi’ni kullandıkça etkinliği de artacaktır. Enerjiyi kullanmaya devam ettikçe, enerjinizde daha güçlü ve daha net olursunuz. Daha fazla negatif enerji arındıkça, Para Reikisi’ nin çekici unsurları o kadar fazla tutulur. Ve hayatınıza o kadar çok para gelir.

Para Reikisi hem kendiniz hem de başkaları için güçlü bir tezahür aracı olarak hizmet edebilir.

Parayla ilgili herkesin farklı sorunları olduğu için sonuçlar kişiye bağlı olarak değişecektir. Eğer ruhunuza olumsuz deneyimler katmış birçok geçmiş yaşamınız varsa, tezahür için kullanabilmeniz için bu konularda daha çok Para Reikisi uygulamanız gerekebilir. İyi haber şu ki, sorunların tam olarak ne olduğunu bilmenize gerek yok. Enerji sizin için gerekli olan işi yapacaktır. Para Reikisini ne kadar çok aktif ederseniz etkisini o kadar çok hissedersiniz.

Para Reikisi 3 seviyeli enerji sistemidir. 7 gün ara ile uyumlanabilmektedir.

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.