Skip to content Skip to footer

Finansal Akış Hizmeti

FİNANSAL AKIŞ HİZMETİ

Finansal Akış Hizmeti sistemi, kullanan bireyin bolluk bereket yollarını temizleyen, düzenleyen 2 Shakti, 10 hizmete sahiptir.
Bu hizmetler Shakti, Kutsal zekaların isimleri, onların kendilerine has fonksiyonlarını belirtir. Diğerleri ışığın kaynağının yardımcı ekibidir ve kendi isimlerinin belirttiği şeyleri yaparlar.
Bazı uyumlamaların isimleri emirlerdir. Bu Finansal Akış Hizmetinden etkili bir şekilde yararlanmak için otoriter bir şekilde emirleri harekete geçirmek önemlidir.
Bütün bu çalışmalar yüksek benliğiniz tarafından idare edildiğinden açılan yollar ve düzeltmeler sizin için mükemmel olacaktır.
Bu uyumlamalar neticesinde hayatınızda ne gibi bir değişiklik olacağı sizin kişiliğiniz tarafından kontrol edilemez. Eğer tamamen değişmemişse bile halihazırda finansal akış niyetlerinizle aynı hizada olmayan her şey, bu uyumlamaların öncesinde göründüğünden çok daha değişik olacaktır.
Bu sistem, sadece bireysel kullanım içindir. Bu enerji sistemi ile talep eden bir danışanınıza çalışma yapamazsınız. Bir başkasına uyumlama gerçekleştirebilmeniz için en az 6 ay süresince Usui Reiki veya Seichim Master olmanız gereklidir.
Sistemin Kurucusu: Mariah Windsong

Finansal Akış Hizmeti
Fiyat: 700TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.