Skip to content Skip to footer

Kedinin Gece Görüşü Güçlendirmesi

Kedinin Gece Görüşü Güçlendirmesi

Bu sistem sizi enerji kaynağına ve kedilerin gece görüşünün özüne bağlar. Kediler karanlıkta çok iyi görebilirler. Ayrıca özellikle geceleri “Ruhları” görebildikleri bildiriliyor. İnsanlar tarafından görülmeyen şeylerin enerjilerini hissederler. Kedinin Gece Görüşü Güçlendirmesi, gece görüşünüzü geliştirmek ve çevrenizde olabilecek ruhların farkındalığını ve sezgisel psişik yeteneklerinizi geliştirmek için çalışır.
Kediler çevrelerindeki enerjilere karşı çok hassastır. Bizim göremediğimiz şeylerin farkındalar. Kedinin düşük ışıkta görme yeteneği, kısmen göz bebeklerinin açılma şeklinden kaynaklanmaktadır. İnsanlarda gözler bu şekilde açılamaz, ancak bu sistemle deneyimleyebileceğiniz gelişmiş gece görüşü daha sezgiseldir ve üçüncü göz algılarından kaynaklanır. Bu sistem üçüncü göz aracılığıyla sezginizi açmanıza ve geliştirmenize yardımcı olur.

Sistem Kurucusu: Linda Colibert (Daelyn Wolf)

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.