Skip to content Skip to footer

Tüm Melek Enerjileri Uyumlaması

TÜM MELEK ENERJİLERİ UYUMLAMASI

Tüm Melek Enerjileri Uyumlaması, meleklerimizle daha iyi iletişim kurmak içindir.

Melekler yüzlercedir ve hepsinin görevi farklıdır. Kimisi güzellik meleğidir, kimisi iletişim meleğidir, kimi sağlık meleğidir.

Bizim hangi konuda yardıma ihtiyacımız varsa o melekten yardım isteriz.

Tüm Melek Enerjileri Uyumlaması ile tüm meleklere aynı anda bağlanmak mümkün.

Yine hangi melekten yardım isteyeceksek onunla Tüm Melek Enerjileri Uyumlaması ile aramızda iletişim bağları daha çok gelişir ve bu uyumlamayı kullanarak aldığımız işaretler ve mesajlar da artar.

Yardımlar her zaman vardır, sadece bizim bunları anlamamız kolaylaşır ve istediğimizde daha rahat iletişim kurmaya başlarız.

Özellikle belli başlı melekler üzerine yoğunlaşılmıştır ama şimdi tüm meleklerle bağlarımızı Tüm Melek Enerjileri Uyumlaması ile kuvvetlendirmemiz mümkündür.

Melek enerjilerini günlük hayatımızda kullandığımızda normalde yorulacağımızdan daha az yoruluruz ve hayat kolaylaşır.

Tüm Melek Enerjileri Uyumlamasından sonra (bu enerjiyi aktif ve pasif çalışarak) çok güzel sonuçlar alacağız ve ne kadar şanslı olduğumuzu anlayacağız.

Tüm Melek Enerjileri
Fiyat: 500TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.