Skip to content Skip to footer

Parıldayan Mavi Kanatlar

Parıldayan Mavi Kanatlar

Parıldayan Mavi Kanatlar acil durumlarda kurtarıcı, çok güçlü ve büyülü Kerubi (Cherubim) melek enerjileridir. Kerubiler koruma, yatıştırma, güvenlik, kuşku, stres, enerjik / fiziksel aşırı yük, anksiyete, endişe, sıkıntı ve rahatsızlığın tüm seviyelerinde ve hatta kara büyü enerjileri / saldırıları gibi her türlü negatif enerjileri temizleme / arındırmada çok başarılıdır.
Negatif enerjileri temizler, rahatlatır, yatıştırır.
Sert hava koşullarında ve fırtınalarda bir kurtarıcınız olacak.
Parıldayan Mavi Kanatlar olumsuz ruhları, hayaletleri, tekinsiz yerleri, satanik güçleri, iblisleri, olumsuz düşünce biçimlerini, kâbusları ve çok daha fazlasını yasaklar ve uzaklaştırır! Kerubiler çok yoğun, kendileri gibi sarsılmaz ve sağlam enerjilere sahiptirler.

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.