Skip to content Skip to footer

Mutluluk Sifonu Güçlendirmesi

MUTLULUK SİFONU GÜÇLENDİRMESİ

Mutluluk Sifonu Güçlendirmesi, yaşamdaki mutluluğumuza engel olan blokajlardan kurtulmak için Kaynak’tan bir armağan olarak verildi.
Bu blokajlar, geçmişten ve şu andaki yaşam deneyimlerimizden elde ettiğimiz hisler, duygular, anılar ve kalıntılar dahil, herhangi bir zihinsel ve duygusal karmaşayı kapsar.
Bu güçlendirme sayesinde, artık mutluluğumuzu engelleyemez ve hayatlarımızda işlev bozukluğuna neden olmazlar.
Bu, mutlu olmamızı ve hedeflerimize ulaşmak, ilişkileri, başarılı kariyerleri ve hayatımızın her alanında almayı kabul ettirmek gibi şeyleri gerçekleştirmemizi sağlayacaktır.
Bu enerji, çocukluk ve travma yaraları, geçmiş olaylar ve acı veren durumlar gibi geçmiş yaşam deneyimlerinden olumsuz etkilenmeleri temizleyecektir.
Bu, deneyimlediğimiz olumsuz şeylerden ve olumsuz deneyimlere eklediğimiz duygulardan kurtulmamızı sağlayacaktır.
Kendimize saygımızı etkileyecek sınırlayıcı, yanlış ve olumsuz inançları temizleyecektir.
Yeni enerji, daha fazla olumsuz deneyime, başkalarından gelen dramalara veya başkalarından saygısız muameleye açık olmamak için koruyucu bir sınır oluşturacaktır.
Mağdur olmanıza dayalı düşünce kalıpları (kurban bilinci) yıkılacak.
Yaşamımıza giren her şeyi değiştirebileceğimiz inancımızı geliştireceğiz, etrafımızda olup bitenler ne olursa olsun, mutluluğumuzu deneyimleyeceğiz ve hedeflerimize ulaşacağız.
Mutluluk Sifonu Güçlendirmesi, bizi, bizim için mevcut olan sınırsız kaynakları kullanmamızı engelleyen her şeyi serbest bırakır, böylece hayat yolumuzda korkusuzca ve mutlu bir şekilde ilerleyebiliriz.

Mutluluk Sifonu Güçlendirmesi
Fiyat: 700TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.