Skip to content Skip to footer

999 Kozmik Işık Birliği

999 Kozmik Işık Birliği

Bu, ilahi 999 frekansında çok yüksek bir enerjidir.
İlahi Tanrı Enerjisine bağlanmanızı ve titreşmenizi sağlayan frekanstır.
Bu daha yüksek frekansa hizalandığınızda, enerjinizde, problemlerinizi kolayca giderebileceğiniz düzeye çıkan bir yükselme vardir.
Bu yüksek enerji sizi dünyevi meselelerin üzerine kaldırır, böylece farklı perspektiflerde olan her şeyi netlikle görebilirsiniz.
Kozmos'la enerjisel ve bilinçli olarak bir olduğunuzda, yeryüzündeki karşılaştığınız herhangi bir sorunla baş edecek enerjiye sahip olursunuz.
Her şeye ‘bir’ ile bağlı olduğunuz ve O olduğunuzda, yalnızca enerjileriniz değil, tüm bakış açınız değişir.
En yüksek enerji alanlarına geçtiğinizde ve 999 ve Birliğin enerjileriyle gelen sevgi ve huzuru hissederken, artık bir zamanlar olduğunuz gibi olmayacaksınız.
Bu harika yaşamda dönüşüm biçimlerini değiştirdiğinizde, evren sizi bir zamanlar titreyen ve yaşadığınız karanlık ve negatif enerjilerin üstüne çıkarır.
Yükselmiş olacaksınız.
999 Kozmik Işık ile birlikte enerjileri ile her çalıştığınızda, yükseliş için çalışacaksınız ve her seferinde daha yükseğe çıkacaksınız.
Sistemin kurucusu: Linda Colibert

999 Kozmik Işık Birliği
Fiyat: 700TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.