Skip to content Skip to footer

999 Kozmik Işık Birliği

999 Kozmik Işık Birliği

999 Kozmik Işık Birliği, ilahi 999 frekansında çok yüksek bir enerjidir. İlahi Tanrı Enerjisine bağlanmanızı ve titreşmenizi sağlayan frekanstır. Bu frekansa hizalandığınızda, problemlerinizi kolayca giderebileceğiniz düzeye çıkarsınız. Bu yüksek enerji sizi dünyevi meselelerin üzerine çıkarır böylece her şeyi farklı perspektiften netlikle görebilirsiniz. Karşılaştığınız herhangi bir sorunla baş edecek enerjiniz olur. Yükselmiş olacaksınız. Bu sistem son derece güçlü ve yüksek titreşim frekansı olan 999 frekansında çalışır.
Kozmos ‘la bir olan enerji ve bilinç ile bir olduğunuzda, karşı karşıya kaldığınız herhangi bir Dünya sorunundan başa çıkma ve yükselme enerjisine sahip olursunuz.

999 Cosmic Light Oneness
Kurucu: Daelyn Wolf

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.