Skip to content Skip to footer

Yeni Hayat Reikisi

YENİ HAYAT REİKİSİ

Yeni Hayat Reikisi, hayatınızın yolunda gitmesine yardımcı olmak için tasarlanmış bir enerji akışıdır.
Eğer hayatınızda “hızlı bir dönüşüm”ü ve geçmişte yaptığınız bir çok yanlışı telafi etmeyi arzuluyorsanız, Yeni Hayat Reikisi sizin için çalışacak ve doğru yaşam tarzlarının merkezine geçmenize yardımcı olacaktır.
Ancak, henüz ne yapacağınız konusunda emin değilseniz veya hayatınızda neyi değiştireceğinizi ve hayatınızı nasıl değiştireceğinizi bilemiyorsanız, Yeni Hayat Reikisi size bu konuda da yardımcı olacaktır.
Yeni Hayat Reikisi eski düşüncelerin sizden uzaklaşması konusunda hizmet eder, ayrıca yeni ve daha iyi olumlu düşüncelere giriş yapabilmeniz için sizi teşvik eder.
Yeni Hayat Reikisi, duygu, düşünce ve davranış şekillerinizi yeniden programlar.
Çoğu kimsenin enerjisinin tükendiği zamanlarda siz doğal olarak, daha enerjik ve ne yaptığını bilerek yoluna devam eden olursunuz.

Yeni Hayat Reikisi size hizmet etmeyen, sizi yavaşlatan, gerileten enerjileri salıverir.
Hayatınıza yeniden girebilecek durağan enerjilerin de farkındalığını oluşturur.
Yolunuzu çizerken yeni fikirlere bakış açınızı genişletir. En çaresiz hissettiğiniz zamanlarda, aslında ‘orada’ var olan açık bir kapı mutlaka vardır. O kapıyı görmek içinse açık bir zihne ihtiyaç vardır.
Yeni Hayat Reikisi enerjileri ile çalışan kişi, karanlıklar içerisinde iken bu ışık kapısını rahatlıkla görme imkanı bulur.
Yeni Hayat Reikisi, herhangi normal bir enerji formu gibi niyet yoluyla aktive edilmektedir.

Yeni Hayat Reikisi
Fiyat: 350TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.