Skip to content Skip to footer

Büyük İlişki Aktivasyonu

BÜYÜK İLİŞKİ AKTİVASYONU

Gerçek bir aşk yaşamak isteyenler için BÜYÜK İLİŞKİ AKTİVASYONU…

Aşk, tutku ve yaşayacağınız ilişkinin uzun süreli olması için.

Aşk reikisinden daha kuvvetli olan BÜYÜK İLİŞKİ AKTİVASYONU ndan sonra aktif ve pasif çalıştıkça göreceksiniz ki hayatınıza o istediğiniz ve hep hayalini kurduğunuz aşkı çekmişsiniz.

Hayallerinizi ertelemeyin.

Aşkı derinlerine kadar yaşamak istiyorsanız BÜYÜK İLİŞKİ AKTİVASYONU tam size göre.

BÜYÜK İLİŞKİ AKTİVASYONU na uyumlandığınız zaman başkalarına nasıl uyumlama yapacağınızı ve nesneleri ve mekanları BÜYÜK İLİŞKİ AKTİVASYONUNA kanal yapmayı öğreneceksiniz.

Bu anlamda ister şifa hocası olun ister kendi hayatınızda büyük bir aşk isteyen biri olun BÜYÜK İLİŞKİ AKTİVASYONU ndan yararlanacaksınız.

Eğer şifa hocasıysanız o zaman danışanlarınızın hayalindeki gibi büyük bir ilişkiyi yaşamalarını bu uyumlama ile onlara şifa yaparak sağlamanız mümkündür.

Hem kadınlar hem erkekler için uygundur.

Büyük İlişki Aktivasyonu
Fiyat: 500TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.