Skip to content Skip to footer

Büyük İlişki Aktivasyonu

BÜYÜK İLİŞKİ AKTİVASYONU

Gerçek bir ilişki yaşamak isteyenler için BÜYÜK İLİŞKİ AKTİVASYONU…
Aşk, tutku ve yaşayacağı ilişkinin uzun süreli olması için. Aşk reikisinden daha kuvvetli olan BÜYÜK İLİŞKİ AKTİVASYONUndan sonra aktif ve pasif çalıştıkça göreceksiniz ki hayatınıza o istediğiniz ve hep hayalini kurduğunu aşkı çekmişsiniz. Hayallerinizi ertelemeyin. Aşkı derinlerine kadar yaşamak istiyorsanız BÜYÜK İLİŞKİ AKTİVASYONU tam size göre.
Tek seviyeli olan BÜYÜK İLİŞKİ AKTİVASYONU aynı zamanda başkasına şifa yapmaya da, uyumlama yapmaya da izin vermektedir. Bu anlamda şifa hocası olan ister kendi hayatınızda büyük bir aşk isteyen biri olun BÜYÜK İLİŞKİ AKTİVASYONUndan yararlanacaksınız. Eğer şifa hocasıysanız o zaman danışanlarınızın hayalindeki gibi büyük bir ilişkiyi yaşamalarını bu uyumlama ile onlara şifa yaparak sağlamanız mümkündür. Hem kadınlar hem erkekler için uygundur.

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.