Skip to content Skip to footer

Çok Boyutlu Şans Reikisi

ÇOK BOYUTLU ŞANS REİKİSİ

Çok boyutlu Şans Reikisi, Başarılı insanlar için doğru zamanda doğru yerde olup doğru şeyi yapmak, önüne çıkan fırsatları iyi değerlendirmek, bir noktadan sonra bir adım öteye gitmek veya hızlı gitmek için şans faktörü çok önemlidir.
Bu Reiki ile, şans faktöründen en iyi şekilde faydalanabilmenize yardımcı olur.
bu Reiki ile Şansınızı arttıracak, hayatınıza daha fazla şansı çekmeniz için enerjinizi değiştirecek ve yıldızınızı yükseltecektir.
Şans enerjisi ile aynı frekansta titreşmeye başlayacak olan auranız daha güçlü, daha pozitif bir enerji yaymaya başlayacak ve her zaman şansı ve şanslı olayları hayatınıza çekecektir.
Reiki enerjisi zekidir siz enerjiyi aktive ettiğinizde en uygun olan yere doğru hareket eder ve nerede, nasıl ne kadar çalışması gerektiğini çok iyi bilir.
Ancak bunu başarmak için insanların üçüncü boyuttaki sınırlı bakış açılarının üstüne çıkabilmeyi talep eder.
Çok boyutluluk özelliği bu noktada çok önemlidir, Şans Reikisine kuantum alanda kendi zekâsını kullanabilme imkânı sunar.
Bu Reiki ile yapacağınız çalışmalar ile hem sizin hem de sevdiklerinizin Enerji alanlarında, bilinçaltında uzun zamandır birikmiş ve şansız olayları çeken negatif enerjilerden, yanlış inanç ve kalıplardan, blokajlardan kurtulabilirsiniz.
Olaylara veya durumlara şans enerjisi yükleyebilirsiniz.
Ayrıca uyumlamayı aldıktan sonra, Şans Ekibi ile çalışmaya başlayabilir ve şansa ihtiyaç duyduğunuz her konuda çalışmalar yapabilir ve sizin için en yüksek şansı hayatınıza çekmelerini sağlayabilirsiniz.
Bu uyumlamayı aldığınızda hem kendinize hem de başkalarına nasıl şans göndereceğinizi, nasıl uyumlama yapacağınızı ve nesneleri ve mekanları Bu Uygulama ile nasıl kanal yapacağınızı öğreneceksiniz.

Çok Boyutlu Şans Reikisi
Fiyat: 450TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.