Skip to content Skip to footer

Kundalini Reiki

KUNDALİNİ REİKİ

Oldukça sade ve etkili bir şifa sistemi olan ve üç aşamadan oluşan Kundalini Reiki’nin temeli, bedendeki şifa kanallarının ve çakraların açılması ve niyet ederek kendine ve başkalarına şifa vermeye dayanır ve Topraktan Gelen Ateş Reiki’si olarak da adlandırılır.
Kundalini Reiki Birinci Aşamaya uyumlandığında meridyenlerin, taç çakradan kök çakraya kadar uzanan enerji kanalların, taç, kalp ve el çakraların açılır, temizlenir, genişletilir ve kuvvetlendirilir ve Usui Reiki 1,2,3 uyumlamalarına eş değer bir etkisi vardır.
Kundalini Reiki birinci aşama uyumlamasından 7 gün sonra uyumlanacağın Kundalini Reiki İkinci Aşamada tüm enerji kanalların kuvvetlendirilir, ana enerji kanalın açılır ve Kundalini ateşi yakılır. Bedenin Kundalini 3 için hazırlanır ve özel bir meditasyon tekniği öğretilir. Bu meditasyonla çok kısa zamanda Kundalini ateşi enerjini yükseltebilir, bütün çakralarını, enerji sistemlerini temizleyebilirsin.
Kundalini Reiki ikinci aşama uyumlamasından yedi gün sonra uyumlanacağın Kundalini Reiki Üçüncü Aşama, Kundalini Reiki Öğretmenliği Aşamasıdır.
Bu uyumlamada tüm çakraların açılır, önceki uyumlamaların güçlendirilir ve Kundalini ateşi tepe çakrana kadar çıkarılır.
Toplam 3 uyumlama 7 gün ara ile yapılır.

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.