Skip to content Skip to footer

Açık Kalp Reikisi

AÇIK KALP REİKİSİ

Açık bir kalbe sahipken, güçlü bir şekilde kayıtsız şartsız severiz ve seviliriz; sevgiyi, aşkı alma ve verme imkanı buluruz.
Ama ne yazık ki, çoğumuz tam olarak açık olmayan kalpleri taşıyoruz.
Geçmişteki acılardan, reddedilmelerden, hayal kırıklıklarından dolayı kalplerimizi kapatmışız. Böylece, acılarımızın ilacı olmayan o derin öfkelerimizi ve kızgınlıklarımızı salıvermek yerine, sarmaladığı kalplerimizi kapalı tutmaya devam etmişiz.
Kapalı bir kalbe sahip olmak, sadece uzun vadede bizim canımızı acıtır. Bizim hissediş yeteneğimizi olumsuz etkileyerek, yaratıcılığımızı önler. Ve en önemlisi de, başkaları ile tamamen pozitif, sevgi dolu ilişkiler kurmamızı engeller.
Kapalı bir kalbe sahipken, birileri bize karşı koşulsuzca büyük bir sevgi beslerken, biz bunun farkına bile varamayabilir ya da kabul etmeye cesaretimiz bile olmayabilir.
AÇIK KALP REİKİSİ VE KALP ÇAKRA
Açık Kalp Reikisi, göğüs kafesinin ortasındaki enerji merkezi olan Kalp Çakraya odaklı bir şifa sistemidir.
Kalp Çakra; Hem sevgiyi verdiğimiz yerdir ve hem de sevgiyi hissettiğimiz yerdir.
Güçlü bir Kalp Çakra, diğer çakralarımızı da iyileştirir.
Tamamen açık bir kalp çakra, biz özellikle diğer çakralar üzerinde şifa çalışmasak da diğer çakralarımızı rahatlatma ve onları enerjisel olarak besleme yeteneğine sahiptir.
Eğer tamamen açık bir kalbe sahip biri ile bir araya gelirseniz ya da ilk defa karşılaşıp tanışıyorsanız, muhtemelen bunu hissedersiniz. Bu insanların yanında kendinizi güvende hissedersiniz ve onlar çevrelerindeki insanlar tarafından sevilen kişilerdir. Onlar sevilip güvenildikleri için diğer bir sürü insanı kendilerine çekerler. Onlar kendilerinden bir şey eksiltmeden veriyorlar. Açık bir kalp ile sevgiyi veriyorlar . Onlar açık bir kalp çakra üzerinden koşulsuz sevgiyi verdikleri için, açık kalp sevgiyi sürekli kalbe kendiliğinden doldurur, bu nedenle sevdikçe daha çok sevmek mümkün olur.
Sevgiyi kapalı olan bir kalp üzerinden veren insanlar verdikleri sevgi koşullara bağlı olduğu için, verirken karşılarındaki insanların enerjilerini daha çok çekerler. O zaman da bu insanlar diğer kişiler üzerinde enerji vampirleri gibi etki ederler.
Hiç, birisi size bir hediye verdiği zaman, bu durum size eziklik ya da suçluluk hissi verdi mi? Eğer öyle ise; O kişi hediyeyi size açık bir kalp ile vermiyor. Verirken sizden enerjinizi çalıyor ve siz bunu hissediyorsunuz.
Açık Kalp Reikisi Enerjisi ile çalışırarak, tam ve koşulsuz bir sevgi vererek ve karşılığında gerçek sevgi enerjisini alarak, şifalanan kişide sağlıklı ve güçlü bir kalp çakra oluşturmanız mümkün olacaktır.
Açık bir kalp çakra ile sevgi dolu, neşeli ve ferah olunur. Dünya hayatı ile daha barışık hissedilir ve hayat daha kolaylaşır.

Açık Kalp Reikisi
Fiyat: 350TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.