Skip to content Skip to footer

Çok Boyutlu Dönüşüm

ÇOK BOYUTLU DÖNÜŞÜM

Çok Boyutlu Dönüşüm Hayatınızda mucizevi dönüşümler yapmak için gereken güce sahip olmak, tam anlamıyla bir kuantum sıçraması yapmak ister miydiniz?
Bu dönüşüm ile, size bundan çok daha fazlasını başarabilmeniz için kanalize edilmiş oldukça güçlü, geniş kapsamlı harika bir sistemdir.
Bu mucizevi sistem DNA’ larınıza, her yönüyle çok boyutlu bir dönüşüm için gerekli olan ışık dili kodlarını yüklüyor.
Bu kodlar partikül seviyesinde iletişim kurabilmenin bir yoludur ve çok boyutlu alana girebilmenin anahtarıdır.
Bunlar olmadan üçüncü boyutun ötesini fark etmek, iletişim kurabilmek mümkün değildir.
Bununla birlikte kaynağa yeniden bağlanabilmeniz için gerekli olan bağlantı kodlamaları yeniden yüklenir.
Bu bizi zamanla oluşan gölge bağlardan kurtarır böylece kendimizi daha dingin, daha merkezinde ve yeniden canlanmış gibi hissederiz.
Tüm bu yüklemelerin Yüksek benlik seviyesinde kontrol edilip en verimli şekilde uygulanabilmesi için, benim Lineer İşletim Rehberliğini adını verdiğim bir tür kullanım kılavuzu yüklenerek aktive edilir.
Kuantum bağlantı vortexi yüklenir. Bu vortex kişisel, gezegensel ve evrensel boyutlardaki sizin için hayati öneme sahip olan astrolojik değişimlere DNA’ larınız yolu ile bağlanıp senkronize olabilmenizi sağlar.
Uyumlama, varlığınızın tüm boyutlarına tesir edecek Çok Boyutlu pozitif yönde bir dönüşüm sürecini başlatabilme gücüne sahiptir.
Ayrıca size atalarınızdan miras kalmış ya da sizin oluşturduğunuz tüm karmalar temizlenip sonlandırılmaya başlanır.
Dünyevi veya ruhsal boyutlarda tüm rızık yollarınız üzerinde o ana kadar birikmiş tüm negatif enerji, ters düşünce kalıpları, bilinçaltındaki çekirdek inançlar dahil, engel konumundaki her şey için bir arınma ve temizleme süreci başlatılır.
Bu rızık yolları maddi ve manevi yaşantınızı sürdürebilmek için gerekli olan her şeyi kapsar.
Aura, sübtil bedenler, çakra ve meridyen sistemleri pozitif bir dönüşümü desteklemek için teker teker en yüksek performansta çalışacak şekilde yeniden kodlanır, aktive edilir ve hizalanır.
İçinde bulunduğunuz realiteye bağlı varlığınızın zaman boyutu ve titreşim seviyesi dahil çok boyutlu parametreleri dünya, ay ve doğumunuzdan itibaren hayatınıza yön veren ilgili diğer gezegenlerin konum ve titreşim seviyesine göre yeniden senkronize edilir. Çok boyutlu “bir’ leşim” şu AN ki realitede tam manası ile gerçekleştirilir.

Çok Boyutlu Dönüşüm
Fiyat:500TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.