Skip to content Skip to footer

Lavanta Alevi Reiki

LAVANTA ALEVİ REİKİ

Lavanta Alevi enerjisi, 2001 yılında Amerikalı Enerji Master'ı Suraya tarafından Kwan Yin yoluyla kanal olunmuştur.

Üçlü bir enerji grubu olan Mor, Ametist ve Lavanta; Dönüşümü simgeleyen
Lavanta, merhametin Bodhisattvası Quan Yin’den gelir.

Kaynağını Menekşe’den (Violet) alan bu enerjilerin tümü; değişim, dönüşüm, arınma veya tanrısal simya ile ilgilidir.

İçlerinden Lavanta ile çalışırken ağırlıklı olarak istenmeyen şeyleri temizleyen ve deneyimleri Işığa çeviren, arındırma ve tanrısal simya ile meşgul oluruz.

Menekşe ışınının (Violet) üstadı St. Germain’dir. Quan Yin ise Menekşe ışını üzerinden gelen Lavanta ateşinin yaratıcısıdır.

Mor alev ile enerjik bir bağa sahiptir ve çakralarımızdaki enerji yapısını detaylı bir şekilde ele alır.

Lavanta alevi, negatif ve istenmeyen enerjileri çok hızlı bir şekilde dönüştürme ve kişiye arınma getirme özelliğine sahiptir.

İlk başta sadece hassas ve besleyen bir enerji olduğu duygusunu yaratmaktadır, ama gerçekte çok güçlü ve işini çok etkili yapan bir enerjidir.

Lavanta Alevi, Menekşenin ilgi ve duyarlılık içeren daha yumuşak bir versiyonudur ve dişil bir enerjidir.

Lavanta, nazikçe negatif enerjileri uzaklaştırarak alanlarımızı temizler ve bize dengemizi geri kazandırır.

Lavanta, travmalarımızı özenle uzaklaştırarak bizi kucaklar ve özellikle anne sevgisine ihtiyaç duyanlara çok iyi gelir.

Lavanta’nın şifa yönü, var olan rahatsızlık duygusunu bir sevgi tabakasıyla sarar ve onun sistemden çıkmasına rehberlik eder.

İyi bir kişisel farkındalığa sahip olan insanlar bu enerji ile, taşımış oldukları, sevgiden olmayan karmik davranış kalıplarını kırmak için, bu uyumlama ile kalp çakralarına yerleştirilecek olan Karmik Salıvermenin Lotus Mücevheri sembolü ile etkili bir şekilde çalışabilirler.

Lavanta Alevi Reiki değişik beden katmanlarından içeriye doğru yol alır ve içeriye taç çakra ile üçüncü gözden aynı anda girer.

Lavanta Alevi Reiki
Fiyat: 500TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.