Skip to content Skip to footer

Aşk Perisi

AŞK PERİSİ

Aşk Perisi hayatınızın aşkını bulmanız, ruh ikinizi hayatınıza çekmeniz veya yeni arkadaşlar bulmanız, güçlü dostluklar kurabilmeniz için size yardımcı olacak mucizevi bir enerji sistemidir.
Uyumlaması içerisinde, evlenmek isteyip belirli bir yaşa gelmesine rağmen evlenme konusunda her defasında başka bir sebep çıkması nedeniyle sürekli engeller yaşayan kişiler için Kısmet Açma ile ilgili çok kuvvetli bir enerjide bulunur.
Çekicilik, cazibe ve karizmayı artırır.
Kısmetiniz açılır.
Ruh ikinizi, hayatınızın aşkını size çeker.
Her ortamda rahatça çevre edinebilirsiniz.
Aile içi, iş ve arkadaş çevrenizle ilişkilerinizi düzelir, canlanır.
Sevme ve sevilme hissini hayatınıza katar.
Her zaman pozitif bir enerji yayarsınız.
Kolayca yeni arkadaşlar bulursunuz.
Unutulmuş, uzaklaşmış arkadaşlarınızla ilişkileriniz canlanır.
Not: Bu enerji sistemi çok kuvvetlidir ve profesyonel amaçlı kullanım için uygundur.
Bu enerji sistemine uyumlandığınızda hem kendinize hem başkalarına nasıl çalışma yapacağınızı ve aynı zamanda nasıl uyumlama yapacağınızı ve nesneleri ve mekanları Bu Reiki ile kanal yapmayı da öğreneceksiniz.

Aşk Perisi
Fiyat: 500TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.