Skip to content Skip to footer

27 D J Mühürleri Temizleme

27 D J MÜHÜRLERİ TEMİZLEME

27D J-Mühürlerini temizleme, zihin-beden-ruh sistemimizde bulunan 7 mührün insanların çok boyutlu anatomisinin tüm 27 seviyesinden kalıcı olarak çıkarılması için özel bir uyumlamadır.
J-Mühürleri “Ölüm Mühürleri” olarak adlandırılır, çünkü temizlenmezse bedensel bozulmaya ve sonunda fiziksel ölüme neden olurlar. Vücudun sol tarafında, 7.axiatonal hat olarak adlandırılan yerde bulunurlar.
Pek çok kişi, mühürlerin tam olarak bulunduğu alanlarda fiziksel sorunlar olduğunu bildiriyor ve bir kez çıkarıldıktan sonra sağlıkları ve yaşam deneyimleri önemli ölçüde iyileşiyor.
Mühürler, belli dönemlerde aktive olur temizlenmedikleri takdirde fiziksel hastalıklar tezahür edebilir.
Bu mühürler, insanların vücudunun sol tarafında yaşadığı birçok ağrıdan ve sorunlu bölgeden sorumludur.
Birçok ırkın yeryüzündeki insanların evrimine müdahalesi olmuştur. J-mühürleri dünyaya ve insanlara yapilan en önemli müdahalelerdendir ve bunlarin çıkarılması bu zamanda yapabilecek en önemli şeylerden biridir.
Dünya’daki herkesin kendi bireysel 7. axiatonal hattında bu 7 J-mührü vardır. Dünya tarihinde bizi etkileyen çok fazla sayıda felaket oldu ve bu bizim yaşam süremizi, beyin fonksiyonumuzu ve maneviyatımızı azaltan şeydir.
Ancak 7 J-mührü bunların en kötüsü, özellikle de şimdi, çünkü bir Yıldız Aktivasyon Döngüsünün ortasındayız. Bu yüzden mühürler insanların bedenlerinde aktive oluyor, dejenerasyona ve birçok farklı fiziksel, zihinsel ve duygusal sorunlara neden oluyor.
Mühürler, eterik olarak bakıldığında vücudun sol tarafından aşağı doğru akan enerjik “tıkaçlara” benziyor. Bu J-mühürlerinin yanı sıra Dünya’nın ızgaralarındaki bozulmalardan miras kalan diğer birçok doğal olmayan implant ve mühürler vardır ve bunların hızlı ve kalıcı olarak ortadan kaldırılması gerekir.
İnsanlar 12 bilinç boyutuyla inşa edilmiştir yani ölüm için yaratılmamıştır. Bu yüzden insanlar hücrelerini değiştirebilir ve boyutlar arasında gitmek için yükselebilir. DNA bozulmaları, J-Mühürleri ve diğer birçok şeyden sonra, bunu 200.000 yılı aşkın süredir yapamadık. İşte bu yüzden dünya da 1. 2. ve 3. boyutlarda sıkışıp kalmış ve yükselememiştir.
J-Mühürlerini temizlemenin faydaları
J-Mühürleri temizlendiğinde, Enerjik dolaşım sisteminiz binlerce yıldır ilk kez Orijinal İlahi Mavi kopyanıza göre çalışacak, bu yüzden değişikliklerin bütünleşmesi ve sizin buna alışmanız biraz zaman alabilir.
Bu seansın en önemli faydalarından biri, epifiz bezinde 3.J-mührünün çıkarılmasından kaynaklanan psişik yeteneklerdeki ve iç görüşteki artıştır.
Bu yüzden, teta gibi çok sakin zihin durumlarında, Yüksek Benliğinizden çok daha fazla sezgi aldığınızı fark edebilir ve buna göre özgür irade seçimlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.
Ayrıca, J-Mühürlerinin bulunduğu bölgelerde fiziksel rahatsızlıkları olan çoğu insan, bunları seanstan sonra yavaş yavaş, hatta bazen kendiliğinden kaybolduğunu görmeye başlar.

27 D J Mühürleri Temizleme
Fiyat: 500TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.