Skip to content Skip to footer

Spirit Steed Reiki Güçlendirmesi

Spirit Steed Reiki Güçlendirmesi

Spirit Steed Reiki Güçlendirmesi, sizi taşımak ve astral ve ruh yolculuklarında size rehberlik etmek için sizi kişisel ruhsal savaş atınıza (Spirit Steed) bağlar. Bu üçüncü göz ve psişik merkezlerinizi açar ve yeteneklerinizi geliştirmeye yardımcı olur.
Zaman veya mesafe sınırlarını bilmeyen astral bir meditasyon ve aynı zamanda bir keşif ruhu yolculuğu ile yönlendirileceksiniz. Psişik farkındalığınızı artırmak için enerjileri nasıl kullanacağınız, hayatınızı iyileştirmenize yardımcı olacak nasıl rehberlik edinebileceğiniz ve karşı karşıya kalanlarla nasıl tanışacağınız (veya onlarla bağlantı kuracağınız) hakkında size bilgi verilecektir.
Ruhsal savaş atınız, hayatınızı iyileştirmenize ve kendinizi ve ele alınması gereken sorunları iyileştirmenize yardımcı olacak rehberlik ve bilgelik için sizi geçmişe, geleceğe ve diğer alemlere güvenle götürecektir.
Ruhsal savaş atı genellikle beyaz bir at olarak görünür, ancak mavi, mor veya yeşil bile olsa herhangi bir renk olabilir. Bazen bu asil atlar kanatlarını açığa çıkarırlar, bazen de açmazlar. Görünüşleri bazen hayalet olabilir. Ne de olsa eterik olarak varlar. Sizinle konuşabilir veya telepatik olarak iletişim kurabilirler. Hiçbir şey söylemeyebilirler. Ancak ruhsal savaş atınız, sizi herhangi bir astral veya ruh yolculuğunda güvende tutacak ve sizi içinde yaşadığımız dünyevi aleme güvenli bir şekilde geri döndürecektir.
Bu enerji sistemine uyumlanmanız için en az Usui Reiki 1 veya Kundalini Reiki Master olmanız gerekmektedir.
Sistemin kurucusu: Linda Colibert

Spirit Steed Reiki Güçlendirmesi
Fiyat: 350TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.