Skip to content Skip to footer

Spirit Steed Reiki Güçlendirmesi

Spirit Steed Reiki Güçlendirmesi

Spirit Steed Reiki Güçlendirmesi sizi en derin seviyede ruhunuza bağlar. Sizi taşımak ve astral ve ruh yolculuklarında size rehberlik etmek için sizi kişisel ruhsal savaş atınıza (Spirit Steed) bağlar. Bu 3. göz ve psişik merkezlerinizi açar ve yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olur.
Hiçbir sınır tanımaksızın astral meditasyona yönlendirileceksiniz. Zaman ya da mesafe kavramlarının ötesinde, büyük keşifler yapacağınız ruhsal yolculuklar yapacaksınız. Psişik farkındalığınızı arttırmak için enerjileri nasıl kullanacağınız, yaşamınızı iyileştirmenize yardımcı olacak rehberliği nasıl alacağınız ve karşı karşıya kalanlarla nasıl tanışacağınız (veya onlarla bağlantı kuracağınız) hakkında size bilgi verilecektir. Ruhsal savaş atınız, hayatınızı iyileştirmenize ve kendinizi ve ele alınması gereken sorunları iyileştirmenize yardımcı olacak rehberlik ve bilgelik için sizi geçmişe, geleceğe ve diğer alemlere güvenle götürecektir.
Sınırlamaların, zaman kavramının olmadığı muhteşem yolculukların tadını çıkarın. Sınırsızlığın, özgürlüğün tadını çıkartın.
Ruhsal savaş atı genellikle beyaz bir at olarak görünür, ancak mavi, mor veya yeşil bile olabilir. Bazen bu asil atlar kanatlarını açığa çıkarırlar bazen de açmazlar. Görünüşleri bazen hayalet olabilir. Ne de olsa eterik olarak varlar. Sizinle konuşabilir veya telepatik olarak iletişim kurabilirler. Hiçbir şey söylemeyebilirler. Ancak ruhsal savaş atınız, sizi herhangi bir astral veya ruh yolculuğunda güvende tutacak ve sizi içinde yaşadığımız dünyevi aleme güvenli bir şekilde geri döndürecektir.
Sistem Kurucusu: Linda Colibert (Daelyn Wolf)

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.