Skip to content Skip to footer

İmara Reiki

İMARA REİKİ

Mısır kökenli olduğu söylenen İmara, daha fazla enerji anlamına gelir. Barton Wendel tarafından kanalize edilmiş güçlü evrensel enerji türlerinden biridir.
Usui Reiki'nin bir üst skalasıdır, seviye sıralamasında 5. skalada yer almakta olup çok güçlü bir enerjidir ve uyumlama yoluyla alınır.

Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal travmalara şifa verilebilir. Bastırılmış sorunları ortaya çıkartmakta oldukça yeteneklidir.(Psikolojik, duygusal ya da ruhsal travmalar gibi.) Geçmişe ve geleceğe de şifa verilir.
Imara enerjisinde semboller kullanılmaz. Kundalini reiki de olduğu gibi niyet etme temelli bir enerji sistemidir.

Imara Reiki birçok gizli yeteneğinizi ortaya çıkardığı için, birçok kullanıcı güçlü ruhsal açılmalar ve bağlantılar deneyimlemiştir.

Imara alıcıya da vericiye de şifa veren bir enerjidir.

Yüksek titreşime sahip olduğundan Imara Reiki uyumlamasını sadece Reiki masterlar alabilmektedir.

İmara Reiki eğitimi bireysel veya uzaktan verilmektedir.
İmara Reiki'yi alabilmek için Usui Reiki 3.seviyeyi almış olmanız önerilir.

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.