Skip to content Skip to footer

999 Yükseliş Güçlendirmesi

999 Yükseliş Güçlendirmesi

999 Yükseliş Güçlendirmesi, titreşiminizi yükseltmenize, sürekli büyümenize, ruhsal aydınlanma kazanmanıza, genişlemenize ve ilerlemenize yardımcı olarak yükseliş yolculuğunuzda enerjisel destek sağlar.
Titreşiminizi yükselterek, ruhsal farkındalığınızı genişletmeyi ve daha yüksek bilince ve yüksek benliğinize erişmeyi hedefleyerek çalışır.
Böylece daha fazla ruhsal aydınlanma ve psişik gelişimde artış görülür.
Enerjiler, yaratılışla daha derinden bir olduğunuzu anlamanıza izin verir.
Yaşamınızı, yaşam seçimlerinizi ve yönünüzü yeniden değerlendirmenize ve ardından hayatınızdan hizmet etmeyen yönleri temizlemenize yardımcı olur.
Geçmişi bırakmaya başladığınızda, ruhsal keşif ve kavrayışları deneyimlerken daha hızlı ve daha net bir şekilde ilerleyebildiğinizi görebilirsiniz.
Bu güçlendirme ile, sürekli şefkat ve karşılıklı bağlılık duygularıyla sonuçlanabilecek kalp merkezinizi genişletirken ego odaklı düşünce ve davranışları azaltır.
Bu da eylemleriniz için daha fazla sorumluluk almanıza, kendinizi ve başkalarını kabul etmenize ve dürüstlükle çalışmanızı sağlar.
Bu güçlendirme ile, önce size hizmet etmeyen enerjisel etkilere engel olur ve ardından yükseliş yolculuğunuzu desteklemek için çalışmak üzere güvenli, enerjik bir alan yaratıp titreşiminizi yükselterek çalışır.
Güçlendirmenin Bazı Faydaları
Yükseliş sürecine destek.
Sürekli büyümek ve gelişmek.
Titreşimde yükselme.
Genişletilmiş ruhsal farkındalık.
Psişik gelişim.
Daha yüksek bilinç.
Yüksek benliğe erişin.
Yaratılışla bir olduğunuzu anlayın.
Hayatı, seçimleri ve yönü yeniden değerlendirin.
Yaşamınızdan hizmet etmeyen yönleri temizleyin.
Aydınlanmayı deneyimleyin.
Geçmişi bırakın.
Ruhsal keşif ve iç görüler.
Dengeli zihinsel odaklanma.
Azaltılmış ego.
Genişletilmiş kalp merkezi.
Merhamet ve birbirine bağlılık.
Eylemler için sorumluluk.
Kendini ve başkalarını kabul etmek.
Bütünlük.

999 Yükseliş Güçlendirmesi
Fiyat: 700TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.