Skip to content Skip to footer

27 D Zeta Mührü Temizleme

27 D ZETA MÜHRÜ TEMİZLEME

27 D Zeta Mührü Temizleme Zeta Mührü 4. Çakrada Kalp çakrasında bulunur. Bunun insanlığı nasıl etkilediğini hayal edin. Çoğu insan ilk 3 çakrada yani fiziksel, duygusal ve zihinsel bedenlerde sıkışıp kalır. Bu uyumlama ile Zeta mührü çıkarılıp 4. DNA zinciri aktive edildiğinde kalp çakranız açılır böylece kalbinizi koşulsuz kendini sevmeye ve başkalarının koşulsuz sevgisine açabilirsiniz.
Zeta ırkı tarafından yaratılan Zeta Mührü 4. DNA zinciri aktivasyonunu bloke eder. 5. DNA zincirinin daha düşük DNA zincirlerine takılmasını engeller, bilincin yükselişini ve daha yüksek evrimini bloke eder. Böylece bir frekans “çiti” oluşur.
Uzun yıllardır tüm insanlar 4. DNA zincirlerinde bu Zeta Mühür bloğuna sahiptir. Bu blok, kimliğin yüksek benlik yönü ile astral farkındalık boyutu arasında doğal olmayan bir blokaj yarattı. Bu tıkanıklık, beden dışında veya astral seyahatte hatırlamada sorunlara neden olur. Kalp çakra blokajlarına neden olan, doğal ve sezgisel duyuları baskılayan daha büyük parçalanma olarak tezahür eder. Bu mühür insan DNA’sını doğrudan Zeta kolektif zihin kompleksine bağladığı için insan davranışlarını kontrol edip etkilemeyi kolaylaştırdı.
Yani uzun zamandan beri insan davranışı, Zeta kolektif zihin kompleksi aracılığıyla yayınlanan bir program aracılığıyla bilinçaltı seviyelerinde doğrudan etkilenmiştir. Bu sebeplerden dolayı Zeta Mührünün çıkarılması son derece önemlidir.

27 D Zeta Mührü Temizleme
Fiyat: 500TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.