Skip to content Skip to footer

Anilos Aktivasyonu 999

Anilos Aktivasyonu 999

Anilos 999 Lentos boyutundan gelen enerji içinizde İlahi Düşünce Alanı’na bir portal açıyor. DNS/DNA’ nızı orijinal ilahi şekline kodluyor. Işık vücudunuz ve Tanrı hücreniz ilahi ışığı almak için tamamen aktive oluyor. Anilos Enerji 999 enerji alanınızda açılmaya başlıyor ve ilahi bilince erişiminiz yaratılıyor. İyileşme ruhunuz ona izin verdiğinde gerçekleşir. Tüm seviyeler ve sistemde bir temizlik ve saflaştırma süreci vardır, endokrin sisteminiz ve çakralarınız dengelenir ve birleşik çakranız yaratılır. Yedi temel çakranızda ve ışık vücudunuzun içine yükselme kristali KY’RAH nın demir atması gerçekleşir.
İki manyetik modern çakranın aktivasyonu (Kalarus ve Urana Çakraları) tamamlanır. Böylece bedeninize çektiğiniz manyetik enerji, evrensel yaşam enerjisi artar ve dönüşümünüz hızlanır.
NOT:
Kalarus Çakrası, Alfa Çakrasının yaklaşık 20 cm yukarısındadır.
Urana Çakrası, Omega Çakrasının yaklaşık 15 cm aşağısındadır.
Böylece bedeninize çektiğiniz manyetik enerji, evrensel yaşam enerjisi artar ve dönüşümünüz hızlanır.
Sistem Kurucusu: Gaby Solina Grill Mitterhofer

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.