Skip to content Skip to footer

48 Sarmallı DNA Aktivasyonu

48 Sarmallı DNA Aktivasyonu

36 sarmallı DNA aktivasyonundan en az bir hafta sonra uygulanır.
Bu aktivasyon, spiritüel DNA yapımızı 48 sarmala yükseltirken aynı zamanda Kundalini enerjisi gibi daha mistik boyuttaki enerjileri algılayıp kullanabilecek şekilde yükselen DNA kapasitesine uygun olarak yeniden kodlanmış olacak.
Bu sayede titreşiminiz giderek artacak ve enerji alanlarınızda daha fazla ışık tutmaya başlayacaksınız.
Böylece varlığınızın her boyutundaki spiritüel blokajları zamanla ortadan kaldırarak spiritüel özelliklerinizi uyandırmaya başlayacaksınız.
Tüm DNA’larınıza muazzam bir enerji sağlamak üzere Kundalini enerjisine kanal açılacak ve hazır olduğunuzda doğal bir Kundalini uyanışı kendiliğinden gerçekleşecektir.
Diğer Faydaları
Ajna çakranın (üçüncü göz çakranın) aktifleşmesi ve dengelenmesi.
Manevi uyanışta hızlanma
İyileşme, detoks ve arınmanın hızlanması
Hafızanın kuvvetlenmesi
Beyin kapasitesinin daha da artması
Sağ ve sol beynin dengelenmesi
48 Sarmallı DNA Aktivasyonuna uyumlandıktan sonra sadece niyet ile aktif ederek çalışmalarınızı yapabileceksiniz.

Aynı zamanda bu sistemi yüksek enerji seviyelerine yükselmek ve daha yoğun enerji ve bilinçle aydınlanmak isteyen kişilere, bu sistemin uyumlamasını gerçekleştirebileceksiniz.

48 Sarmallı DNA Aktivasyonu
Fiyat: 400TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.