Skip to content Skip to footer

84 Sarmallı DNA Aktivasyonu

84 Sarmallı DNA Aktivasyonu

84 Sarmallı DNA Aktivasyonu, 72 Sarmallı DNA Aktivasyonundan en az bir hafta sonra uygulanır.
Bu aktivasyon, 72 Sarmallı DNA Aktivasyonunun etkilerini kuvvetlendirirken ayrıca bedeni 144 Sarmallı DNA Aktivasyonuna hazırlama sürecini başlatır.
Bu süreç tüm boyutlarda eş zamanlı olarak ilerler. Sinir sistemi, meridyenler ve çakralar yeniden ayarlanmaya başlar. 12 meridyen üzerinde bulunan çakralarda axiatonal hatlar aktive edilir. Bu hatlar ışık bedeninin oluşumuna da yardımcı olur.
DNA’nın sıfır noktası enerjisi, 84 sarmala genişleyen yeni DNA kalıplarına uyumlu hale gelmeye başlar.
Kendi içimizdeki İlahi Sevgiyi daha çok fark etmeye ve bağlanmaya başlarız, böylece eski kurban/zalim/kıtlık bilinci yerini Bilgelik, İlahi Zeka, Cömertlik, Bolluk, İstikrar, Denge, Güç, Şefkat ve Affediciliğe bırakmaya başlar.

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.