Skip to content Skip to footer

Enerjiyi Geri Alma Aktivasyonu

ENERJİYİ GERİ ALMA AKTİVASYONU

Geçmişinizde kalmış olsa da hala güçlü duygusal bağlarınız olan insanlara, olaylara veya mekanlara sürekli kendi enerjinizden bilinçsiz olarak verirsiniz. Bu insanlarla, olaylarla veya mekanlarla aranızdaki bağlantıyı korumak için, enerji verme işi genellikle bilinçsizce yapılır. Bu durum sizin için çok önemli olan yaşam enerjinizin sürekli olarak kaybedilmesine yol açar. Örneğin geçmişteki bir işinize duygusal olarak bağlılık hissetmeniz şu anda çalıştığınız işinizdeki başarınızı olumsuz etkileyecektir. Eski ilişkinize olan duygusal bağlılığınız yeni bir ilişki kurmanızı engelleyebileceği gibi mevcut ilişkinizde de mutsuz olmanıza yol açabilecektir. Hayatınızın bu dönemini çok fazla özleyerek o döneme sürekli hasret duymanız şu andaki bolluk bereket enerjinizi düşürebilecektir.

Bunların dışında hayatınızdaki bazı insanlar sizin yaşam enerjinizle beslenebilmektedir. Eğer bir insan hayatınıza girdikten sonra hayatınızın belli bir alanında sorunlar başladıysa o kişi bilinçsizce sizin o frekanstaki enerjinizi emiyor olabilir. Bir arkadaşınızla samimi olduktan sonra işinizle ilgili sürekli sorunlar yaşamaya başladıysanız ve tam tersine arkadaşınızın başarısı artmaya başladıysa bu durumda arkadaşınızın bilinçsizce sizin başarı enerjinizi emdiğini düşünebilirsiniz. Bazı insanlar bir mekana girince müşteri doldurduklarını ve ayaklarının bereketli olduğunu söylerler. Bu bazılarımız için doğrudur ancak bazılarımız için girdikleri mekanın sahibi kişinin bolluk-bereket enerjisini emiyor olabilir. Hatta bazen mekanda bulunan enerji vorteksleri de kişinin bolluk bereket enerjisini tüketmiş olabilir yani mekan da enerjiyi almış olabilir.

Yine geçmişinizde bir yerlerde, birilerinde veya mekanlarda enerjinizden bir parçayı siz gönüllü olarak bırakmış olabilirsiniz. Bu genelde sevdiğiniz bir insanı korumak için, ayrılmak istemediğiniz bir insanla aranızda enerji bağı olsun diye, duygusal bağlarınız olan insanların başarısı için bu enerji aktarımı gönüllü olmuştur. Ancak bu enerjiler hala bu insanlarla aranızda bağlantılar oluşturmakta ve hala bu insanları kendi enerjinizle beslemenize yol açmaktadır.

Bütün bu durumları düşünerek enerjinizi geri alma çalışmaları yapmanız her durumda çok faydalı olacaktır. Enerjiyi geri almak için şamanların kullandıkları çok önemli ve özel bir çalışmadır. Bu programda bu geri alma işlemi kolaylaştırılmış ve etkinliği korunurken çok daha rahat bir şekilde uygulanır durumu getirilmiştir. Bu aktivasyonda kolay bir uygulama ile enerjinizi geri davet edebileceksiniz. Aktivasyonun sonunda her gün 10 dakika zamanınızı alacak kolay uygulamayı yaparak bugüne kadar kaybettiğiniz yaşam enerjinizi, bolluk bereket enerjinizi, şans enerjinizi, kalp merkezli enerjinizi geri çağırabileceksiniz. Enerji geri alma işlemi ise hayatınızın bir çok alanında açılmalar, bereket, şans veya değişimler başlatabilecektir. Hangi konuda daha çok enerji kaybettiyseniz bunun geri alınması o konuda hızlı ve harika değişimlerin başlamasını sağlayabilecektir.

Enerjinizi Geri Alma Aktivasyonu
Fiyat: 500TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.