Skip to content Skip to footer

Lightarian Reiki

LİGHTARİAN REİKİ

Lightarian Reiki tüm mevcut şifa sistemlerinin arasında, şu anda en güçlü ve etkili şifa sistemlerinden biridir.

Lightarian Reiki, Lightarian Enstitüsü'nün kurucusu Jeannine Marie Jelm'in, yüksek katlardaki Master Buddha'nın ruhuna kanal olması ile 1997'de ortaya çıkmıştır.

Jeannine'nin Buddha'ya kanallık ettiği sırada söylediğine göre Reiki'nin, enerji titreşiminin büyüklük ve şiddetine göre 8 enerji bandı mevcuttur. Lightarian Reiki bunlardan üçüncü ile sekizinci arasındaki 6 bant içindedir.

Birinci bant Usui sistem enerji çalışmalarını içerir.

İkinci banttaki enerji ile çalışan kişiler Karuna temelli Reiki ( Karuna Reiki ve Karuna Ki Reiki ) ve Seichim Reiki gibi enerjileri kullanırlar.

Üçüncü ile sekizinci bant arasındaki enerji çalışmaları ise Lightarian Reiki çalışmalarını içerir.

Enerji çalışmalarını geliştirmek için kişi mutlaka Usui temelli Reiki Master seviyesinden başlamalıdır.

Beden bu enerjiye alışınca, ikinci bant olan Seichim Reiki, Karuna Reiki veya Karuna Ki Reiki ile devam edip, bedeni daha kuvvetli enerji titreşimlerine hazırlamalıdır.

Bundan sonra kişi artık çok kuvvetli titreşimlere sahip olan Lightarian Reiki'ye başlayabilir.

Bu çok kuvvetli altı enerji bantına kişi belli zaman aralıkları ile uyumlanır.

Lightarian Reiki uyumlamalarını almak ve Lightarian Reiki enerjisi ile çalışmak sizi daha yüksek kişisel titreşimsel seviyelere götürür.

Varlığınızın tüm seviyeleri üzerinde değişimleri etkiler, enerjisel duruluk inşa eder ve bir Lightarian Reiki eğitmeni olarak sizi daha yüksek ve daha güçlü seviyelere hazırlar.

Ayrıca sizi farkındalığın daha yüksek seviyelerine ve daha derin bağlantıya götürür.

Bu daha yüksek enerjisel bağlantılar sizin kendi Yüksek Tanrı benliğinizin enerjileri ile birleşmeniz için sizi canlandırır ve hızlandırır.

Lightarian Reiki de öğrenciye hiçbir sembol verilmez. Niyet etme temelli bir enerji sistemidir. Lightarian Reiki'nin en önemli amacı, kişiye kendi gerçek gücünü, niyetine odaklandırarak kullandırmaktır.

Artık insanların içlerindeki ilahi gücü uyandırmalarının, evrenin bir parçası olup, doğuştan var olan özelliklerine sahip çıkmalarının zamanı gelmiştir.

Eğitim 4 Ayrı Seviyede Verilmektedir:

Seviye 1: Lightarian Reiki 1 - 2
Seviye 2: Lightarian Reiki 3
Seviye 3: Lightarian Reiki 4
Seviye 4: Lightarian Reiki 5 - 6

Her bir seviyeye uyumlanmak belirli zaman aralıklarıyla gerçekleşir. Lightarian Reiki yi almak için iki ön koşul vardır. Usui temelli bir Reiki Master ve Karuna temelli Reiki Masterı olmanız gerekir.

Lightarian Reiki'ye uyumlandıktan sonra Lightarian Reiki'nin yüksek titreşimli bantları otomatik olarak sizden akacaktır.

Yani şifaya kanal olma gücünüzün arttığını ve insanlar, nesneler vs. üzerindeki etkinizin daha güçlü olacağını bilmelisiniz.

Uygulama sırasında ayrıca, sembollere, prosedürlere veya ritüellere gerek olmadan, sadece düşünceleriniz, niyetleriniz veya imajinasyon yeteneğiniz ile güçlenecektir.

Lightarian Reiki uyumlamalarını alma vasıtası ile titreşiminizi yükseltirken, düşünceleriniz ve niyetleriniz yolu ile tezahür ettirme yeteneğiniz de artacaktır.

Lightarian Reiki 1. Ve 2. Seviye
Fiyat: 350TL

Lightarian Reiki 3. Seviye
Fiyat: 350TL

Lightarian Reiki 4. Seviye
Fiyat: 350TL

Lightarian Reiki 5. Ve 6. Seviye
Fiyat: 350TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.