Skip to content Skip to footer

Manevi Kalp Masajı

MANEVİ KALP MASAJI

13.Haziran.2010 da Linda Kaye tarafından kurulmuştur.
Geçmişte yaşanan olumsuz aşk izleri ya da suistimal deneyimleri üzerinden oluşan, sınırlayan enerjisel blokajları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
Manevi Kalp Masajı özellikle, gençlerin ve çocukların, negatif kalıpları, korkuları yenerek, kalplerinin sevgiye özgürce açılmasına yardımcı olacaktır.
Kalplerine yaşadıkları esinti ile tüm insanları sevme, daha da önemlisi kendilerini sevme özgürlüğünü kazanacaklardır.
Kalbin esintisi ile kalp çakrasının açık olması demek, bedensel, duygusal, zihinsel ve ruhsal olarak tamamen hayatta olmak demek… Yakınlaşma ve bağlılık korkusu ise, dengesiz ve sağlıksız çalışan bir kalp çakrasının güçlü bir göstergesidir.
Manevi Kalp Masajı, kalp çakranızda bir esintinin dolaşmasıdır. Böylece tekrar hissedebilirsiniz, tekrar sevebilirsiniz, tekrar neşe ve heyecan içerisinde olabilirsiniz. Kalp Çakra Masajı, aynı zamanda geçmiş duygusal yaralar ve travmalar için güçlü bir şifadır.
MANEVİ KALP MASAJI FAYDALARI :
Daha duygusal hale getirir
Kalpte esinti sağlayarak, Manevi Kalp masajını deneyimletir
Sevme, Sevilme, yani Sevgiyi verme ve kabul etme yeteneği kazandırır
Neşe ve Heyecan verir
Bağışlama duygusunu güçlendirir
Kendine Güveni arttırır
Gerçek Samimiyet hissi verir, yakınlaşma korkusunu kaldırır
Kararlılığı güçlendirir
Daha fazlasını hak etme
İç Huzur getirir
Çocukluktan gelen acı ve travmaları kaldırır

Manevi Kalp Masajı
Fiyat: 450TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.