Skip to content Skip to footer

Platin Bolluk Bilinci

PLATİN BOLLUK BİLİNCİ

Platin Bolluk Bilinci bu zamanda sahip olmayı dilediğiniz tüm bolluğu ve refahı yaşamınıza getirmek için bir araya getirilmiş 6. boyuta ait enerji ve frekanslardan oluşur. Bolluk bilinçliliğinizi uyandırarak aktive eder ve sizi 6. boyutun refah frekanslarına uyumlar. Kendi içinizdeki yoksulluk illüzyonuna son verir. Bu inisiyasyon beyninizin tezahür ettirmekle ilgili uyuyan bölümlerini, özellikle bolluk lobunu uyandırma işlemini başlatır ve bu işlem bolluk bilinçliliğinin içsel hatırlamasını ve bilinçli bilgisini uyandırana kadar devam eden bir süreçtir. Bu süreç “Maddi dünyanın üstatlığı” bilinci ile desteklenir.
Maddi dünyanın üstatlığı, maddi ve spiritüel dünyanın bolluğunu deneyimlemenizi önleyen korkuların ve sınırlılıkların üstesinden gelebilmenizi sağlar. Bolluk sadece maddi zenginlik ile sınırlı değildir, yine de dünyanın şimdiki durumu materyal bolluk ve finansal zenginliğe dayanmaktadır. Bu nedenle her biriniz, Platin Bolluk Bilinci inisiyasyon ve eğitimleri ile maddi dünyanın üstadı olmaya başlayabilirsiniz.
Platin Bolluk Bilincinin diğer bazı faydaları:
• Enerji alanınızdan tüm negatif ve sınırlayıcı bilinçliliği çekip alır.
• Kendini sabote etme, kendine değer vermeme düşüncelerini, sizi kayıp ve yoksunluğun eski dünya paradigmasına bağlayan yoksulluk bilinçliliğinin tüm enerjisel bağlarını uzaklaştırır.
• Sizi, kendini sabote etme modellerinde tutan kurban bilinçliliğinin tüm enerjisel bağlarını uzaklaştırmaya başlar.
• Sizi zamanda, koşullu sevgi ve hırs bilinçliliğinde donmuş tutan kristalleri eritmeye başlar.
• Altıncı boyuta tam olarak adım atmanızı önleyen tüm sınırlamaları uzaklaştırır.
• Fiziksel beden, duygusal beden ve zihinsel beden dahil, tüm süptil bedenler altıncı boyutta tutulan bolluk ızgarası ile mükemmel bir şekilde hizalanmaya başlar.
• Şimdiki benliğiniz ve tüm paralel ve alternatif benliklerinizdeki sınırlılığa, korkuya ve yoksunluğa bağlı bilinçli, bilinçaltı, bilinçsiz doğadaki tüm enerjilerin bağlantıları temizlenmeye başlar.
• Lekelenmemiş bolluk sevgisi, sevinci, uyumu, kendini değerli görme, kendini sevme, kendini kabul etme, başarı gibi bolluk bilincini oluşturan duygular ruhunuzun en yüksek iradesi ile uyum içinde yeşermeye başlar.
• Tüm korku dolu düşünceler, korku dolu davranışlar, koşullanmalar, algılar ve kurban bilinçliliği davranışları bilinçli olarak salıverilmeye başlar.
• Hayatta sınırlılıklar deneyimlenmesi ile sonuçlanan yoksulluk bilinçliliğinin, kurban bilinçliliğinin, koşullu sevgi bilinçliliğinin ve hırs bilinçliliğinin genetik damgaları serbest bırakılır.
• Tüm korkular salındıkça, ilahi kalıp ile uyum ve hizalanma yaşanmaya başlanır ve ilahi sevginin, ilahi ışığın, ilahi bilgeliğin, ilahi gücün, ilahi bilginin ve ilahi gerçeğin mükemmel uyumlu ve mucizevi şekilleriyle bütünleşilir.
Fiziksel beden dahil, tüm enerji bedenlerinizin yeni titreşime ayarlanması için birkaç ay gerekecektir. Refah değişimine doğru tutumunuzla tamamlanma haline girerken, adaptasyona tanık olacaksınız. Bolluğun sürekli tezahürü bir başka ipucu olacak. Değişim küçük şeylerle başlayabilir, bunları gözardı etmeyin. Çünkü sizi altın yaşamın bolluk dünyasına götüren daha büyük planlar olacaktır.

Platin Bolluk Bilinci
Fiyat: 700TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.