Skip to content Skip to footer

İçsel Tanrıça

İÇSEL TANRIÇA

Beden ruhumuzun büyülü yolu iç tanrıça beden ruhumuzdur. Bizi tek başına gerçekten iyileştirebilir çünkü kapsamlı bilgiye sahip.
Orta Çağ’ın hem şamanları hem de simyacıları, tanrıçaya giden yolu biliyorlardı.
Aslında ruh nedir, nerede bulunur, nasıl “çalışır”?
Artık onlar hakkında pek bir şey bilmiyoruz ve bu kendini hissettiriyor.
Bizim zamanımız ve içindeki birçok insan tuhaf bir “alt ruh” dan muzdarip. Sık sık boş veya tükenmiş hissederiz, depresyon, özellikle kadınlar için yaygın bir hastalıktır!
Sadece bedenin değil, ruhumuzun da ihtiyaçları olduğunu ve önemli şeyleri bize iletmek istediğini hayal edemiyoruz. Onları (iyi niyetli) onaylamalarla başından savabilir miyiz, böylece daha iyi çalışabiliriz?
Görünüşe göre işe yaramıyor.
Ruh “ruh” değildir, ne beynin bir işlevi ne de bastırılmış içeriklerden oluşan bir çöp kutusu. Ruh güç ve bilgeliktir, o bir tanrıçadır, dinler, şamanlar ve inisiyeler bunu her zaman bilmiştir. Ve ruha giden yolu biliyorlardı…
Yaşlı ruh bilincini canlandırmayı ve uyandırmayı görevim haline getirdim.
Dünyanın “büyük” bir ruh, manevi bir varlık olduğu, tüm eski kültürler tarafından tartışmasız olarak kabul edildi.
Dünya ruhu, her zaman binlerce isim altında tapılan büyük tanrıçaydı: Şakti, İsis, Maya, Kibele, Demeter, Sophia, Maria…
Ezoterikçiler buna astral ışık veya astral plan diyorlardı.
Dünyevi olanımıza bağlanan ve ondan yeni güç almak için rüyalarımızda aradığımız o bilinç tabakasıdır.
Astral dünya, şeylerin süptil veya enerjik yönünü ortaya çıkarır. Ruhumuz, ortaya çıkmayı bekleyen muazzam bir potansiyele sahiptir.
Gerçek varlığımıza olgunlaşmamızı ve kendi kişisel yolumuza gitmemizi, kendimizi dışarıdaki kararlılıklardan ve kirlenmiş sitelerden kurtarmamızı istiyor. Bir bütün olduğumuzda, hayatımızın anlamını yerine getiririz ve aynı zamanda yaratıma hizmet ederiz. “ Sağlıksız” olunduğu zaman ise, genellikle sorunlar ve zihinsel veya fiziksel hastalıklar olabilmekte.
Hastalıklar, ruhtan gelen bir haykırıştır. Yolumuzdan, gerçek doğamızdan çok uzaklaştığımızda hastalıklar ortaya çıkabilmekte.
Eski anaerkillik ve yaşam bilgisi Tanrıça’nın enerjisinde saklanır, çünkü insanlar bu bilgiyi onun adı ve özellikleriyle ilişkilendirmiştir.
Bu enerji o kadar güçlendi ki bugün hala orada. Aynı zamanda güçlüdür çünkü her kadında vardır çünkü kadınsı prensiptir.
Bu enerjilere bir ritüel ile ulaşılabilir. Bu uyumlamayı aldığınızda ders notunda yazılı olan özel bir cümle ile tapınağa giriş ritüeli yapacak ve niyet ile aktif ederek içinizdeki tanrıçayı uyandırabileceksiniz.
Yani bu büyülü bir yol.
Elbette sihirli bir yol bilimsel olarak kanıtlanamaz ve bilgi her zaman açıkça görülmez.
Elde ettiğiniz tek kanıt kendi deneyiminizdir. Ama birinin size tanrıça hakkında söylediklerine inanmamalısınız. Onunla kendin bir olmaya çalışmalısın.
Keşfetmek üzere olduğunuz şey kendiniz ve orijinal kadınlığınızdır, bu dışarıda değil, sizin bir parçanızdır. Doğru yaparsanız, Tanrıça’nın özelliklerine karşılık gelen sizin içinizdeki Tanrıça’yı kesinlikle güçlendireceksiniz.
Hayatınız üzerinde etkisi olacak ve sizi olumlu yönde değiştirecektir.
Sistemin kurucusu: Christiana Kluge Lara Ana

İçsel Tanrıça
Fiyat: 700TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.