Skip to content Skip to footer

Shiva Linga Özü

SHİVA LİNGA ÖZÜ

Shiva (Şiva) Linga Özü’ne olan bağlılığınızla, Auric alanınıza ve Palm Çakralarınıza yerleştireceğiniz ve kendi kendini iyileştirme ve ruhsal ilerleme için enerjilere girmenizi sağlayacak benzersiz şekilde kodlanmış bir Shiva Linga taşı alacaksınız.
Shiva Linga Özü’ne uyumlandığınızda;
1. Özellikle Kök Çakra ve Karın Çakrasının hizalanmasına yardımcı olmada güçlü oldukları bilinmektedir. Cinsel nitelikteki sorunlara yardım etmek için kullanılabilir.
2. Tantrik pratiklerde kullanılabilir. Cinsel nitelikteki sorunlara yardım etmek için kullanılabilir.
3. Kadınlar için, adet düzensizliklerini iyileştirmede faydalıdır. Enerjiye uyumlandıktan sonra niyet ile aktif ederek rahim bölümünüzün şifalanmasını ve adetinizin düzene girmesini niyet edebilirsiniz.
4. Erkekler için, iktidarsızlığa ve Prostat’ın iyileşmesine yardımcı olabilir. Enerjiyi niyet ile aktif ederek istediğiniz bölgenin şifalanmasını niyet edebilirsiniz.
5. Shiva Linga Özü aynı zamanda herhangi bir üreme sorununu iyileştirmede kullanmanız için faydalıdır. Doğurganlıkla ilgili sorunlarda yardımcı olur.
Normal duyuları kullanmanıza gerek kalmadan Pineal Bezi’nin özelliklerini kullanabileceğinizi anlamanıza yardımcı olur. Yüksek Benliğe doğrudan bir bağlantı sağlar. Psişik Uyanış ve Pineal Bez aktivasyonuna yardımcı olur. Bu, kişisel ilahiyatınızın tüm yönlerini destekler. Kişi daha yüksek bir bilinç durumuna ulaşır.

Shiva Linga Özü
Fiyat: 700TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.