Skip to content Skip to footer

Er Rahim Güçlendirmesi

ER RAHİM GÜÇLENDİRMESİ

“ Daima merhamet eden, çok merhametli olan “
Esma-ül Hüsna güçlendirmeleri enerjisel imzalarınızı arındırmak, temizlemek, yeniden yapılandırmak ve böylece Esmaların sizde tam olarak tecelli etmesine yardımcı olmak için kanalize edilen çok kuvvetli spiritüel enerji sistemleridir.
Sevgili dostlar, kendi çabalarıyla yapacağı Esma çalışmalarından sonuç alabilecek kişi sayısı oldukça azdır. Bu az sayıda kişinin istediği sonuca kısa zamanda ulaşabilmesi, o kişilerin sizden daha üstün ya da seçilmiş kişiler oldukları anlamına gelmez.
Bu tamamen enerjisel imzalardaki farklılıklardan kaynaklanmaktadır.
İyi haber şu ki, bu farklılık tamamen ortadan kaldırılabilir ve bunu yapmanın belkide en kestirme ve kolay yolu da Esma-ül Hüsna güçlendirmeleridir.
Esma-ül Hüsna güçlendirmelerinin bir diğer özeliği de, Esmaların
görevlileri olan ruhanilerden yardım almanıza yardımcı olmasıdır. Her bir
Esma’nın Allah (c.c)tarafından görevlendirilmiş ruhanileri vardır.
Esma’ül Hüsna ile Allah zikredilirse o Esma’nın görevlileri olan ruhaniler yardıma gelirler. Böylece enerjisel imzanız saflaşıp esmalar sizde tecelli etmeye başladıkça, ruhani âlemlerin kapısı açılır ve Esma’ül Hüsna Sırları ortaya çıkar.
Er Rahim Güçlendirmesine uyumlanmak, Er Rahim Esmasının sizde tecelli etmesini sağlar. Eğer bu tecelliyatın önünde blokaj vs. varsa temizler ve Esmanın sırrının size açılmasına yardımcı olur.

Er Rahim Güçlendirmesi
Fiyat: 500TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.