Skip to content Skip to footer

Gençlik ve Canlılık Aktivasyonu

GENÇLİK VE CANLILIK AKTİVASYONU

Estetik bir beğeni, duygu, coşku, hoşlanma duygusu uyandıran nitelik olan güzellik tarih boyunca istenilir olmuştur.

Güzel olmak özellikle kadınların her zaman istediği bir özellik olmuştur.

Erkekler güzel kadınların peşinden koşarken, kadınlar da güzel olmanın peşinden ilerlemiştir.

Biz hangi kanaldan beslenirsek hayatımıza o akar. Güzellik kanalından beslendiğimizde ise üzerimize bir tılsım gibi değişik bir güzellik yağacaktır.

Şöyle bir şey düşünün; Gençlik ve Canlılık Aktivasyonu sayesinde fark edilirsiniz. Hep güzel bulunursunuz. Cazibe ve estetiklik kazanırsınız. Daha fazla gözde olursunuz.

Nerede olursanız olun, gözler sizin üzerinizde olur. Işığınız artar. Bu auranızın boyutunun da yükselmesinden de kaynaklanır. Bu iyidir. Çünkü auranız ne kadar büyük olursa, auranız pamuk gibi açılır ve diğerleri sizi tatlı mı tatlı ve çekici görür.

Nedeninin ne olduğunu bilmeseler de sonuç olarak cazibenizi ve güzelliğinizi fark edip, kabul ederler.

Beğenilmek ve gözde olmak isteyenler için vazgeçilmez bir uyumlama olan Gençlik ve Canlılık Aktivasyonu’nun çok farklı bir özelliği daha bulunmaktadır.

Bu da DNA’nın içini yapılandırmasıdır. Bu harika bir özellik çünkü DNA’nın içi yapılandığı zaman bu bize sağlık, dinçlik, hastalıklardan uzaklaşmak, gençleşmek, güzelleşmek ve hareket etmek anlamına gelir.
İşin özü Gençlik ve Canlılık Aktivasyonu özellikle DNA’nın içine ve auranıza çalışır.

Böyle olunca DNA’nın yeniden yapılandığı için giderek canlılık bulursunuz. Her yıl yaş almanıza rağmen daha zor yaşlanırsınız.

Dinç kalırsınız. Bunun sebebi ise hücrenin kendisini sürekli yeniden oluşmasıdır.
Siz Gençlik ve Canlılık Aktivasyonu’nu gerek aktif, gerek pasif olarak çalıştıkça; gençlik, güzellik, dinçlik, canlılık, aktiflik, alımlılık ve cazibeli olmak sizinle olacaktır.
Hücrenin tekrar tekrar yenilenmesi hastalıklarla baş etmek için de harikadır. Çünkü hastalıklı olan hücrenin yerine sağlıklı hücre yeniden oluşur.

İşte bu sihirli özellik sizi gençleştirir. Bunu sadece yüz güzelliği olarak sınırlamayın. Tüm bedeninizin güzelliği, canlılığı ve sağlığı da Gençlik ve Canlılık Aktivasyonu’nu çalıştıkça daha iyiye doğru gitmektedir. Hücrenin içini şifalandırır.

İşte bu yüzden yüzünüzdeki kırışıklıklar günden güne açılır, ince çizgilerin Gençlik ve Canlılık Aktivasyonu’nu çalıştıkça kaybolduğunu, derin çizgilerinizin ise açılmaya başladığınızı göreceksiniz. Yaptığı şey hücreyi yenilemektir.

Hücre yenilendiği için gençlik kendiliğinden gelmektedir. Bu hem yüzümüzde hem de bedenimizin her yeri için geçerlidir. Bununla birlikte yapabileceğimiz bazı ipuçları ile Gençlik ve Canlılık Aktivasyonu daha da etkin kılmamız mümkün.

Bu bir uyumlama olduğu için bedenimizin her yerine aktif ettiğimizde akacaktır. Ayrıca direk daha etkili olması için belli bölgeye de bu Gençlik ve Canlılık Aktivasyonu’nu yollamamız mümkün.
Aktivasyonun faydalarından bazıları:

Kırışıklıklar kaybolur

Saçlar canlılık kazanır ve daha fazla çıkar

Ön seziler artar

Duyma ve görme daha netleşir

Kilo stabilize olur

Ciltte gerilme olur

Tırnaklar daha çabuk uzar

Anlama kapasiteniz artar

Canınız daha çok sağlıklı yiyecek ister

Dost seçerken daha dikkat etmeye başlarsınız

Hatırlayamadıklarınız ortaya çıkar ve temizlenir

Her şeyi daha çabuk ortaya koyar ve gerçekleştirirsiniz

Gençlik Ve Canlılık Aktivasyonu
Fiyat: 700TL

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.