Skip to content Skip to footer

Şamballa Çok Boyutlu Şifa Sistemi

ŞAMBALLA ÇOK BOYUTLU ŞİFA SİSTEMİ

Şamballa Çok Boyutlu Şifa Sistemi son zamanlarda hızla yayılan mucizevi bir enerji sistemidir.
Bütün şifa sistemlerinin toplamı gibidir.
Beyninize, bedeninize, ruhunuza, hücrelerinize ve sonra en küçük temel yapı taşınıza kadar işler. Yaşam boyu biriktirdiklerinize ve şimdiki hasarlı halinize dokunup iyileştirir. Geçmişten, bu gününüze kadar biriken ne varsa tamir eder, tedavi eder ve şifalandırır. Derin bir nefes alıp gerçekten yaşadığınızı hissetmenizi sağlar. O andan itibaren her şey yolunda gitmeye başlar. Kalbinize huzur, içinize bir ferahlık gelir.
Şamballa nın özü sevgidir. Sevgi özgürlüktür. Sevgi şifalandırır.

Şamballa, birçok farklı tipteki enerjilerin karışımıdır:

1. Evrensel Yaşam Gücü (Reiki) Enerjisi, etrafınızdaki tüm varlıklarda işleyen enerjidir. Bu, yaratan ve yaşam veren enerjidir ve herkes ve her şey bu enerjiden yapılmıştır. Bu sevgi enerjisidir. Sevgi yakıttır.

2. Mahatma Enerjisi ayrıca BEN’İM varlığı olarak bilinir. Kaynak olarak Benliğin farkındalığıdır. Bu sizin her şeyden ayrı olduğunuz anlamına gelmez. Aslında Birliğin anahtarının sizin içinizde olduğunu söylüyor. Bütünlüğünüzün gerçekte kim olduğunuzun tanınmasıdır.

3. Yükselmiş Üstatların Enerjisi. Yükselmiş Üstatlar yeniden doğum döngülerini tamamlamış ve şimdi insanlığın öğretmenleri olarak ruh formunda var olan varlıklardır. Onların amaçları bir bütün olarak gezegenin tekâmülüne ve diğerlerinin spiritüel tekâmülüne yardım etmektir.

4. Beyninizi tam kapasite ile kullanmaya başlayıp, yaratıcı ve dünya ile tam bir bağlantı sağlamanıza yardımcı olan DNA Aktivasyonları.

5. Düzenleyeceğiniz şifa seanslarında, spiritüel çalışmalarda, her türlu özel yetenek ve enerjileri ile size yardımcı olacak, rehberlik edecek, eksikliklerinizi tamamlayacak olan ve birçok ruhani varlıktan oluşan Şamballa şifa ekibi.

Şamballa'ya uyumlanmak sizi sevginin ve ışığın bir çok boyutlardaki diğer varlıklarına bağlar.

Şamballa çok boyutlu şifa sisteminin uyumlaması 4 seviyede yapılmaktadır. Her seviye 7 gün ara ile yapılmaktadır.

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.