Skip to content Skip to footer

Altın Saf Titreşim

Altın Saf Titreşim

Altın Saf Titreşim, daha yüksek saf enerji titreşimidir, titreşim konsantrasyonu artırır ve zihni canlandırır. Depresyon, korku ve fobilerin üstesinden gelmek için mükemmeldir.
Bu Reiki ile bilgeliğin ortaya çıkabilmesi için iç sakinliği teşvik eder. Bilgiyi sindirmeye, durumları analiz etmeye ve onları olumlu yönde yönlendirmeye yardımcı olur. Bu enerji titreşimi yüksek zihni uyandırır.
En derin seviyelerde olumsuz özellikleri, korkuları ve duyguları serbest bırakır. Sorumluluk korkusunun üstesinden gelir ve öfkeyi durdurur. bu reiki ile, duygu akışına girmenize ve duygusal olarak dengeli olmanıza yardımcı olur.
bu reiki, enerji vermek ve yeniden şarj etmek için mükemmel bir titreşimdir. Dejeneratif hastalığı tersine çevirmede oldukça faydalıdır. Sindirimi, dalağı ve pankreası uyarır. Böbrek ve mesanedeki enfeksiyonları yok eder, kan dolaşımını artırır, kanı detoksifiye eder, timusu harekete geçirir ve tiroidi dengeler. Isıtıcı etkisi vardır ve sinirleri güçlendirir.
Kabızlığı giderir ve selüliti giderir. Sıcak basması, hormonların dengelenmesi ve yorgunluğun hafifletilmesi gibi ve adet sorunları için de faydalıdır.
Sistem Kurucusu: Hari Andri Winarso

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.