Skip to content Skip to footer

Duygusal Şifa Titreşimi

Duygusal Şifa Titreşimi

Duygusal Şifa Titreşimi, olumlu titreşimler taşır ve kalbinize dayalı sevgi dolu enerjinin hayatınızı doldurmasına yardımcı olma yeteneğine sahiptir. Kalp Çakrasını açar. Daha sonra temel çakra enerjisine sevgi dolu bir bağ üretmeye yardımcı olur. Bu da duygusal hislerinizi fiziksel ifadeyle birleştirir. Yaşamınızda tesadüf veya eşzamanlılığın ortaya çıkmasına neden olan güçlü bir yeteneği vardır. Çok cesaret verici bir titreşime sahiptir ve hayatınızı hangi yöne götüreceğinizi anlamanıza yardımcı olacak güçlü bir enerji sistemidir. Ve yaşam yolunuzun ne olduğunu keşfetmenize yardımcı olur.
Duygusal Şifa Titreşimi, hem kalbin pembe ışınını hem de alt çakraların daha derin kırmızı ışınını içerir ve maneviyatınızı fiziksel varlıkla birleştirir.
Bu titreşim size stresi azaltmak için mükemmel yollar sunar. Depresyonda veya stres altındaysanız, bazen olumsuzluğu bırakmak zordur, ancak bu titreşim kötümser duyguları serbest bırakmanıza yardımcı olur. Daha büyük bir öz sevgiyi hissetmenize yardımcı olur ve kendinizi daha dengeli hissetmenize ve kendinizi sevmenize yardımcı olur.
Sistem Kurucusu: Hari Andri Winarso

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.