Skip to content Skip to footer

Duygusal Şifa Titreşimi

DUYGUSAL ŞİFA TİTREŞİMİ

Duygusal Şifa Titreşimi ile rehberlerinizden daha fazla mesaj alabilirsiniz ve psişik yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Pozitif titreşimler taşır ve kalbinize dayalı sevgi dolu enerjinin hayatınızı doldurmasını sağlar. Kalp çakrasını açar. Daha sonra temel çakra enerjisine sevgi dolu bir bağ kurar. Bu da duygusal hislerinizi fiziksel ifadeyle birleştirir. Yaşamınızda tesadüf veya eşzamanlılığın ortaya çıkmasına neden olan güçlü bir yeteneği vardır. Çok cesaret verici bir titreşime sahiptir. Ve hayatınızı hangi yöne götüreceğinizi anlamanıza yardımcı olacak güçlü bir enerjidir. Ve yaşam yolunuzun ne olduğunu keşfetmenizi sağlar.
Duygusal Şifa Titreşimi, hem kalbin pembe ışınını hem de alt çakraların daha derin kırmızı ışınını içerir ve maneviyatınızı fiziksel varlıkla birleştirir.
Duygusal Şifa Titreşimi ile stresi ve kötümser duyguları serbest bırakırsınız. Daha büyük bir öz sevgiyi hissedersiniz. Kendinizi daha dengeli hissedersiniz ve kendinizi seversiniz.

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.