Skip to content Skip to footer

İlahi Merhem

İlahi Merhem

Tüm vücut sistemimizde, hücrelerde, kemiklerde, DNA’da çalışır.
Orada bu enerji bütünleşir ve ilahi düzen restore edilir. Bu İlahi Merhem vücutta çalışır.
Suistimal veya şiddet yoluyla ortaya çıkan tüm bilgilerin aurasını temizler ve bilinci yükseltir. Mekanları arındırır ve kutsallaştırır, fiziksel ve enerjik olarak aseptik bir iklim yaratır.
Duygusal farkındalığınızı daha yüksek bir seviyeye yükseltir ve kalbinizin derinliklerine dokunur. Orijinal özünüzü içerir, sizi ruhunuzla buluşturur ve her durumda sizi destekler!
İlahi ışığı hatırlamanın ışık iplikleri genişler ve kalp çakramızla bağlantı kurar, çakra sistemimiz altın renginde parlar.
Gerçekliğin ışığı doğrudan kozmosumuzun merkezinden akar ve en içteki varlığımıza dokunur.
Her bir çakra Yeni Enerji ile şarj olurken ve Merkaba’mız giderek daha mükemmel titreşirken, Dünya’da asla deneyimleyemediğimiz bir şey mümkün hale gelir: İlahi Altın Merhem ruhumuzu ve dünyadaki varlığımızı doldurur ki, çiçek açmaya başlayanları tamamlayalım.
Altın Çağ geldi ve bu nedenle, her an Birleşik Altın Çakranın mutlu durumunda olmamız mümkün.
Bu mucizede aklımızın kavrayabileceğinden çok daha fazla şey oluyor. Birleşik Altın Çakrada geçirdiğimiz her nefeste ve Merkaba’mızın mükemmel tonda ses çıkarması ile, bir İlahi Varlık alanı yaratırız ve İlahi Düzen yeniden kurulur.
En üst düzeyde koruma sağlar, iyileştirir ve kalplerimizi açar ve bizi ruh planımıza getirir.
Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde en az Usui Reiki 2. Seviyesinde olmanız gerekmektedir.
Sistem Kurucusu: Christiana Kluge

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.