Skip to content Skip to footer

Merlin’in Sihri

MERLİN'İN SİHRİ

Seni bütün aşkımla selamlıyorum. Avalon’dan sana bildiriyorum. Ben sihirbazlar’ın Merlin’iyim. Dünya ( Leydi Gaia ) , yükseliş için yarattığı titreşimi arttırmadaki son aşamasında.
Tüm kapılar açıldı ve Lemurya’ya açılan kapılar da açılacak. Büyük bir değişim yakın. Yine tüm aşkım ve sihrim hayatınıza giriyor.
Etrafınıza bakın. Etrafınız sihirle çevrilidir ve ayrıca sizin de içinizdedir. Bir kez daha Lemurya, yeniden canlandırılacak. Bir zamanlar Lemurya’da yaşamıştınız, nasıl olduğu konusunda size tam bir hatırlatma olacak.
Büyü sizin mirasınızdır ve kullanımı çok basittir. Kalbinizi ve ruhunuzu dinleyin. Büyü, arzularınızı ortaya koymanıza yardımcı olabilir.
İçinde her zaman sihir vardı, buna farklı bir isim vermiş olsan da. Büyü güzel ve gerçektir. Arzularını düşündüğünden daha çabuk getiriyor. Ancak ne istediğine dikkat et, en yüksek iyilik için istediğine emin ol, çünkü alacaksın.
Artık özgürüm ve yakın zamanda tekrar sizinle iletişime geçeceğim.
Işıkta ve aşkla kalın.
Sihirbazların Merlin’i.

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.