Skip to content Skip to footer

Energy Healing

İnsan hep bir noktaya bakarak, dengede ve merkezde kaldığını düşünür. Oysa, dönen çark onu yavaş yavaş merkezden uzaklaştırır.

Reiki uyumlama süreci 4 aşamadan oluşur. İlkinde, yani reiki 1 inisiyesinde, usta çakralarını açtıktan sonra bu uyumlamayı danışana yükler ve danışan 21 gün boyunca reiki şifa tekniğini yüklemeye başlar.

Eğer muradınız size verilmiş olmasaydı onu istemek aklınıza bile gelmezdi. Daha iyi yaşamayı arzu ediyorsanız istediğiniz hedefe ulaşmak için evreni ayağa kaldırmaya çekinmeyiniz.

Başarılı insanlar için doğru zamanda doğru yerde olup doğru şeyi yapmak, önüne çıkan fırsatları iyi değerlendirmek, bir noktadan sonra bir adım öteye gitmek veya hızlı gitmek için şans faktörü çok önemlidir.

Önemli Uyarı : Reiki asla teşhis veya tedavi yöntemi olarak tıbbın yerine geçmez. Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz. Enerji şifası ve uyumlamalar herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir. Çünkü herkesin yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklıdır. Eğer alıcı hazırsa Reiki kişinin kendi içsel iyileşme gücünü harekete geçirir.

 

ILYASOFT Web Tasarım © Tüm Hakları Saklıdır.